Menu
TOPZINE.cz
Zdraví a sex

Erotický horoskop pro ženy na listopad 2012. Co vás čeká?

Redakce

Redakce

1. 11. 2012

Máme tu listopad. Začíná pěkně přituhovat a mráz štípe do prstů. Je jasné, že v tomto počasí by se snad každý raději viděl v posteli než v aktivním pracovním procesu. Víte, kdo vám bude čechrat polštáře, masírovat záda nebo olizovat zmrzlé palce u nohou? Jak vám stojí vaše hvězdy (a nejen ony)?

ORB: Horoskop - zvěrokruh

Koláž: Marián Luha, TOPZINE.cz

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Už nějakou dobu u vás dominuje velká touha po nezávislosti a nechuť se vázat ve vztazích. Je-li váš přítel beran, nečekejte, že vás požádá o ruku. V měsíci listopadu si především budete chtít užívat a vaše vynalézavost v sexu nebude znát mezí. Nebojte se vyzkoušet v posteli něco nového, klidně navštivte sex shop a pořiďte si nové hračky. Všechno, co vás omrzelo, poletí z okna, byť by to měl být robertek za dva tisíce. Naopak uvítáte všechno nové, nepoužité a neotřelé. Zamilovanosti, a novým vztahům, bude velice přáno.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Na býka v listopadu trochu dolehnou podzimní chmury a spíše, než po experimentování v posteli, bude toužit po hibernaci. Nicméně, pokud si dopřeje dostatek odpočinku, dobrého jídla a pití, můžete se dočkat poměrně slušných výkonů v posteli. Je-li vaše láska daleko, vyzkoušejte virtuální sex, všechno je dovoleno. Ke konci měsíce se vaše síla obnoví natolik, že budete lámat sexuální rekordy!

Blíženec (22. 5. – 21. 6.)

Měsíc listopad velmi přeje romantické lásce a můžete se také dočkat zasnoubení nebo sňatku. Dávejte si však pozor na iluze, abyste ve svém zfetovaném stavu záhy po vystřízlivění nezjistili, že jste si vzali někoho úplně jiného, než jste chtěli! Romantické milování při svíčkách, šampaňské a jahody, to je to pravé pro vás. Pokud si nejste jistí svým vztahem, koncem měsíce se vaše nejistota promění v dobře namíchaný beton a váš vztah se upevní.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Zkraje měsíce vás čeká přecitlivělost a zranitelnost, dejte si pozor, abyste svými náladami nezkazili partnerovi chuť na vášnivé chvilky. Ačkoli toužíte po naplněném vztahu, stále tomu něco chybí. Možná jste se nezamilovali do toho pravého. Zkuste si udělat ve své lásce jasno. Ve vztahu není důležitý jen sex, ale i všechno ostatní.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Vášnivý listopad s mírnější sexuální posedlostí bude narušovat podzimní melancholie a frustrace. Zkuste se zamyslet nad tím, co se vám vlastně nedaří a dejte svému egu řemenem. To, po čem skutečně toužíte, můžete mít! Jen je pro to třeba něco udělat. Pokud není po ruce ten, kdo by vás mohl uspokojit, vyzkoušejte virtuální sex s někým, kdo vám svými písmenky pěkně zatopí pod kotlem. Na konci měsíce se uklidníte a třeba začnete nakupovat vánoční ozdoby.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Cítíte silné napětí a vaše touha dobývat se nesetkává s úspěchem. Stále se vám nedaří pokořit váš vysněný vrchol a dosáhnout vytyčeného cíle, to ve vás vyvolává pocit frustrace a zranitelnosti. Uvědomte si však, že zraňujete sami sebe. Násilím nikdy ničeho nedosáhnete. Zkuste se uvolnit a pro změnu zase jednou masturbovat. Ta pravá láska na vás ještě někde čeká.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Měsíc listopad velice přeje lásce, vášni a rozkoši. Můžete se dokonce i dočkat legalizace vašeho vztahu, žádosti o ruku nebo sňatku. Příhodným dnem pro svatbu může být 11. listopad. Jste velmi zamilovaní a užíváte si vášně plnými doušky. Ke konci měsíce se zklidníte a vše se vrátí do normálních kolejí.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Listopad je pro vás příjemným narozeninovým obdobím. Užijte si oslavu, ale vyvarujte se nadměrnému požívání alkoholu a drog. Drogou by pro vás měla být právě láska. Možná máte ve svých citech zmatek a nedokážete správně vyjádřit, co cítíte. Od druhé poloviny měsíce můžete narazit právě na komunikační problémy a nemožnost se vyjádřit. Snažte se nežárlit. Žárlivost je jed, kterým trávíte svou lásku. Koncem měsíce ucítíte příval obrovské vášně a silné sexuality.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Máte potřebu vyzkoušet něco nového a jste velice vynalézaví, ale budete pociťovat, že se vám nedostává tolik energie, kolik byste potřebovali. Zavíráte se raději doma a prožíváte platonickou nebo virtuální lásku a možná se i bojíte zranění svých citů. Zkuste však otevřít dveře a nechat svoje touhy vyletět ven. Je ve vás velká touha po nezávislosti a nebudete se chtít vázat, ale to po vás přece nikdo ani nechce! Kolem poloviny měsíce může nečekaně přijít nová láska!

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Na počátku měsíce můžete pociťovat jistou neutěšenost a napětí, které může kolem poloviny měsíce vyústit v emocionální bouři, která nepřinese úlevu. Po 20. listopadu se bude stupňovat silné napětí a podrážděnost, vaše vášeň a agresivita poroste. Chcete-li si ulevit, kupte si pouta a bičík. Může vás také čekat ztráta nebo rozchod, vaše nervy budou na pochodu a srdce může krvácet. Ke konci měsíce však vysvitne nová naděje, napětí ustoupí a vy zahoříte tím správným plamenem.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Čeká vás láska jako trám, pokud nejste zamilovaní, zcela jistě se tak stane. Váš vztah se upevní, můžete očekávat i legalizaci vztahu, žádost o ruku nebo sňatek. Vhodný termín je kolem 11. listopadu a později. Měsíc listopad pro vás bude měsícem velké vášně a lásky. V poslední dekádě se ale může objevit zklamání, podzimní melancholie a deprese nebo trápení s láskou. Prostě ode zdi, ke zdi. Mějte však na paměti, že nic na světě není jenom černobílé.

Ryby (20. 3. – 20. 4.)

Napětí, které pociťujete, brzy pomine, neobávejte se. Dávejte si pozor na chybný úsudek, sebeklam či špatný odhad situace. Už víte, do koho jste se vlastně zamilovali? Už jste vystřízlivěli? Po 22. listopadu nastane příjemné období pro lásku a už nebude třeba o ní jen snít.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Erotický horoskop pro ženy na listopad 2012. Co vás čeká?