Menu
TOPZINE.cz
Zdraví a sex

Erotický horoskop pro všechna znamení: Od berana k panně

Chcete sbalit rybu a nevíte jak na to? Touží po vás beran a vy nevíte, co od toho můžete očekávat? Milujete pannu a už vám lezou na nervy její rádoby vtipné hlášky v posteli? Milujete kozoroha a ještě pořád se vám nesvěřil s tím, co ho doopravdy vzrušuje? Přečtěte si erotický horoskop!

Pokud budete mít pocit, že na vás horoskop „nesedí“, vězte, že to může být také tím, že nejste právě typická „ryba“ a nejspíše máte Venuši v některém z přilehlých znamení, například v beranu. Znáte-li postavení Venuše ve vašem horoskopu, přečtěte si právě to znamení, ve kterém se vaše Venuše nachází. Potřebujete-li poradit, můžete mne zkontaktovat zde a já vám ráda poradím. Přeji příjemné erotické zážitky!

Beran (21.3. – 20.4.)

Beran miluje vášnivě a naplno. Často se bezhlavě zamilovává. Muži berani bývají velmi aktivní, činorodí a mají rádi vzrušení a dobrodružství. Doma rozhodně neposedí, čím více milenek, tím lépe. Obvykle nebývají příliš věrní, ale není to tím, že by nemilovali. Prostě jen dokážou oddělit lásku od sexu. Sex je prostě sport. Ženy narozené ve znamení berana na tom bývají dost podobně. Rády loví muže a často jdou hned na věc. S předehrou obvykle neztrácejí čas.

Sex s beranem může být velice vzrušující, nespoutaný a divoký. Berani jsou především lovci. Neradi setrvávají dlouho v jedné posteli. Pokud milují, milují naplno. Mají rádi tvrdý, syrový, živočišný sex. Nedivte, když potkáte na nějaké akci berana, který vás zatáhne do křoví. Vzrušení a riziko je jeho hnacím pohonem. Pokud se muž beran rozhodně získat nějakou ženu, nedá pokoj, dokud ji nedostane. Dokáže jít velmi tvrdě a nekompromisně za svým cílem.

Býk (21.4. – 21.5.)

Býci jsou požitkáři. Mají rádi dobré jídlo, dobré pití a dobrý, kvalitní sex. V lásce nespěchají, ale snaží se o co nejdelší a nejkvalitnější prožitek. Večeře v dobré restauraci, hotelový pokoj s obrovskou postelí, luxus, pohodlí, lahvinka dobrého moku. Býci mají rádi erotiku a bývají v posteli velice výkonní. Býk vás velice snadno utahá. Dokáže promilovat celou noc. Jeho milování je pomalé, ale vytrvalé. Stejně tak vytrvale dokáže býk usilovat o ženu, která ho odmítá. Je však příliš rozumný a pohodlný na to, aby se donekonečna pachtil za někým, kdo o něj nestojí a dělal ze sebe blbce a proto se v případě opakovaného neúspěchu brzy zaměří na jiný cíl.

Ženy narozené ve znamení býka mají rády pohodlí. Obvykle je sbalíte, pokud ukážete, že na to máte. Večere, dobré fáro, kvalitní pití, vybrané chování. Ženy býčice bývají rády princeznami, které čekají na svého (nejlépe bohatého) prince, který je bude hýčkat.

Foto: Martin Koubek, Topzine.cz

Blíženec (22.5. – 21.6.)

Blíženec je prchavý jako rtuť. Jeho milostný a sexuální život je také takový. Flirt, svádění, provokace, slovní dvojsmyslné hrátky, nevinný, takřka dětský okouzlující kukuč, to jsou zbraně blížence. Blíženec velmi často střídá partnery, často se bezhlavě zamilovává. Jako by pořád nevěděl, co vlastně doopravdy chce. Blíženec často marně hledá svůj milostný ideál. Blíženec se také rád baví. Rád flirtuje a svádí, neumí říct ne. V posteli bývá neuvěřitelně roztomilý a hravý. Jeho představy o lásce často bývají v rozporu s realitou. Zažívá častá milostná zklamání, nedokáže unést realitu. Působí lehkovážně a bezstarostně, je pro každou rošťárnu. Blížence sbalíte velmi snadno a on vás ostatně také. Téměř okamžitě vás okouzlí a má vás v hrsti. Otázkou je, jak dlouho vám blíženec bude zachovávat svou přízeň. S blížencem to nikdy netrvá příliš dlouho.

Mezi blíženci bývá také hodně bisexuálů. Blíženci velice rádi experimentují. Obvykle když milují, je jim jedno, jakého je dotyčná osoba pohlaví. Blíženci zbožňují virtuální sex, pro ně je milostná komunikace velice důležitá. Počítejte s tím, že budou v posteli hodně mluvit. Oni totiž tu pusu obvykle nezavřou. Pokud je budete chtít v posteli umlčet, zadejte jejich ústům práci.

Rak (22.6. – 22.7.)

Raka jen tak snadno nesbalíte. Pokud mu slíbíte dům, zázemí, děti a klidný a spokojený rodinný život, pak možná. Raci bývají velmi citliví, nepřístupní a uzavření a hodně romantičtí. Ženy milují přírodu, květiny, knihy a děti. Raci bývají romantičtí, oddaní, laskaví a soucitní. Při milování by se rozdali. Splní vám každé vaše přání, nemyslí na sebe. Muži raci mají zálibu v ženských ňadrech a raci všeobecně milují orální sex. Pro je je prioritou vzájemné porozumění, sounáležitost a splynutí duší. Syrová erotika jim nic neříká. S rakem se můžete milovat při západu slunce, na mořském břehu, v lese nebo při svíčkách. Bývá věrný a spolehlivý. Potřebuje své soukromí. Moc vám toho o sobě neprozradí a bývá často přecitlivělý a náladový. Možná vám poleze na nervy jeho přílišná starostlivost.

Ženy bývají dobré matky a kuchařky, muži zodpovědní otcové a oddaní partneři, kteří vás nikdy nenechají na holičkách. Pokud se rak zklame, obtížně znovu nachází důvěru.

Foto: Martin Koubek, Topzine.cz

Lev (23.7. – 23.8.)

Lev se v ložnici potřebuje cítit jako král. Nejlépe mu to dokážete tím, že ho budete chválit a říkat mu, jak je úžasný, protože on opravdu úžasný je. Lvi bývají rádi dominantní a nechávají se rádi obsluhovat. Dokážou být čestní a věrní, ale jsou velice vášniví a skutečně milují sex. Slyšeli jste někdy řvát lva? Zařve si rád také v posteli. Ženu lvici poznáte na první pohled. Samice. Vždycky se postará o to, aby se za ní muži otáčeli. Pokud z bezvadného fára vystoupí žena s nekonečně dlouhýma nohama v botách na vysokých podpatcích, rozhodí svoji hřívu a obdaří vás vyzývavým úsměvem či mrknutím oka z pod slunečních brýlí, vězte, že to je lvice. Získat takovou ženu není snadné. Lvi mají poměrně vysoké nároky na partnera. V posteli bývají nadpozemští.

Muži narození ve znamení lva milují děti a bývají dobrými otci. Do postele si berou samice, ale doma potřebují mít správné a pohodové ženy, které jsou především dobrými matkami a hospodyňkami.

Panna (24.8. – 23.9.)

Praktické panny bývají také praktické v posteli. Křičet rozkoší je neuslyšíte, zato vás však překvapí vynikající technikou. Panny nebývají nijak vášnivé, dokážou se ovládat a pokud vy budete naprosto ztraceni, ony vždycky dokážou zachovat chladnou hlavu a s přehledem a humorem v pravou chvíli utrousit tu rádoby nejnevhodnější poznámku. Tedy spíše utrousit přesně to, co jste zrovna opravdu nechtěli slyšet. Po technické stránce je sex v jejich podání naprosto dokonalý. Panny mají rády dokonalost. Bývají stydlivé a zdánlivě chladné, pokud se však rozdovádí, jejich chtíč nezná mezí. Panny bývají věrnými, dobrými a spolehlivými partnery. Mají rády vše pod kontrolou, potřebují mít o všem přehled. Počítejte s tím, že vás budou hodně analyzovat. Panny bývají velmi zručné, pokud vás budou uspokojovat rukama, bude to pro vás nezapomenutelný zážitek.

Říká se, že panny si také libují v anální erotice. Panny vás budou balit poněkud intelektuálně a budou si vás vychutnávat do poslední chvíle.

 

Ohodnoťte tento článek:
2,5
Právě čtete

Erotický horoskop pro všechna znamení: Od berana k panně