Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Erotické hračky se stále vyvíjí, jaké jsou v kurzu?

Úplně nejstarší erotickou hračkou je dildo. Postupem času se přišlo na to, že je možné ho vylepšit ještě o vibrace a vznikl vibrátor. Současně se samozřejmě vyvíjely i pánské masturbátory. A stále vyvíjí. Dnešní erotické hračky jsou daleko pokročilejší a schopné navodit ještě příjemnější pocity.

Erotický průmysl v současné době vzkvétá. Nejen vlivem toho, že vzhledem k pandemii trávíme více času doma, ale i díky stoupající popularitě online nakupování. Dokud bylo nutné chodit do fyzického sexshopu, odvážil se tam málokdo. Online nákup je ale snadnější a anonymnější. Ani vy nemáte důvod se bát. A co si tedy objednat?

Ženy zbožňují womanizéry a vibrátory na dálkové ovládání

Ženy si velmi chválí tzv. womanizér, což je erotická pomůcka využívající podtlak. Dále si pochvalují také venušiny kuličky. Ty tedy nejsou určeny primárně pro navození orgasmu, ale pro příjemné pocity a posilování poševního svalstva. Výdobytkem moderní doby jsou také vibrátory ovládané na dálkové ovládání, případně přes mobilní aplikaci v telefonu. Ty jsou skvělé zejména pro partnerské hrátky.
V sexshopech mohou ženy nakoupit rovněž menstruační kalíšek, masážní hlavice, lubrikační gel a jiné pomůcky.

Muži zbožňují realistické masturbátory

Masturbátory zpopularizovala především značka Fleshlight, která mimo jiné vyrábí i modely inspirované výbavou známých pornohereček. Existují i diskrétnější hračky. Malé masturbátory ve tvaru vajíčka či kuličky pořídíte do dvou stovek a schováte do kapsy.

Své erotické hračky si dokonce můžete nahřát

O erotickou hračku je třeba také pečlivě pečovat. Používat lubrikační gel, který je vhodné kombinovat s daným materiálem. Pravidelně ji umývat. Dokonce se dá pořídit i ohřívač erotických hraček – hračku si ohřejete na teplotu lidského těla a prožitek bude ještě o kousek reálnější.

O tom, jak bohatá je nabídka dnešních sexshopů, se přesvědčíte například na Sexio.cz. Tento erotický obchod je známý diskrétním jednáním i skvělou péčí o zákazníky. Ke každé objednávce přikládá návod, jak se o hračky starat, a pro zájemce má připravenou rovněž erotickou hru zdarma. Zahrajete si ji na Dares4joy.cz.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Erotické hračky se stále vyvíjí, jaké jsou v kurzu?