Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Erotická masáž pro dva – 7 tipů, na co se připravit

Erotická párová masáž je velmi zajímavý a vzrušující zážitek. Ale aby vše proběhlo tak jak má, je dobré se dopředu na některé věci připravit a přijmout je. V opačném případě hrozí, že budete mít tuto skvělou zkušenost na dobro zkaženou. A to by rozhodně byla škoda. Na co je tedy dobré se před erotickou masáží pro dva připravit?

  1. Co je na masáži pro dva nejdůležitější? Rozhodně to, že musí jít o společně sdílený zážitek. A i když třeba zjistíte, že tento druh relaxace pro vás není úplně vhodný, poprvé byste do toho měli jít oba dobrovolně a z vlastního přesvědčení. Jinak výsledek nikdy nebude tak dobrý, jak by mohl být.
  2. Připravte se také na to, že se partnera bude dotýkat cizí člověk (možná opačného pohlaví) a jemu se to pravděpodobně bude líbit. Pokud máte s takovou představou problém, je lépe si tento zážitek nechat ujít, nebo si o tom předem otevřeně s partnerem promluvit.
  3. Na masáž se připravte tělesně a duševně. Nemá cenu si tento zážitek nechat zkazit nachlazením, nebo špatným duševním rozpoložením. Mějte úctu k vašemu partnerovi i masérovi, který je připraven vám přichystat nevšední zážitek. A pokud víte, že si z nějakých důvodů masáž určitě neužijete, raději si domluvte jiný termín.
  4. Nemějte komplexy ze svého těla. I když nemáte perfektní postavu, nedovolte aby vaše byť zdánlivé nedostatky pokazily dojem z masáže. Erotická masáž má objevovat skryté pocity a prožitky, nikoliv posuzovat vaši postavu. A dobrý masér už vůbec ne.
  5. Popřemýšlejte a ujasněte si, co od masáže očekáváte. Chcete aby vás masíroval muž, žena, nebo pár? Chcete aby se masáž zaměřila na určité partie, nebo se některým naopak zcela vyhnula? Nedokážete se uvolnit bez vůně svíček, nebo je to pro vás spíše rušivý prvek? Nebojte se dopředu sdělit svoje přání a představy, komunikace je v tomto ohledu velmi vítaná.
  6. Pochopte rozdíl mezi erotickou masáží a erotickou službou. Pokud očekáváte sexuální dobrodružství se vším všudy, můžete se dostat do poměrně nepříjemné situace a minimálně budete velmi zklamaní. Jistěže existují různé druhy erotických masáží, ale je velmi vhodně se dopředu alespoň trochu informovat o jejím průběhu a možnostech, které vám může nabídnout.
  7. Ale na co se připravit hlavně? Zejména pokud absolvujete erotickou masáž pro dva poprvé, tak na nevšední a hluboký zážitek. Na skvělou relaxaci a probuzení všech vašich skrytých vášní a tužeb. Proto odhoďte stud a zábrany a tuto výjimečnou masáž si oba naplno užijte.
Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Erotická masáž pro dva – 7 tipů, na co se připravit