Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Emma Watson se vrátila zpět do Anglie, aby mohla dál točit nového Pottera!

Veronika Jílková

Veronika Jílková

29. 12. 2009

Emma WatsonHerečka oznámila, že se vrátila z USA do Anglie, aby pokračovala v natáčení posledního dílu Harryho Pottera s názvem Relikvie smrti.

Emma Watson

Emma Watson

Emma Watson stráví většinu svých vánočních svátků filmováním Harryho Pottera. Představitelka Hermiony Granger momentálně studuje na Brown University na Rhode Islandu. Tam oznámila, že se vrací zpět do Anglie, aby mohla pracovat na filmování.

„Ahoj všichni. Právě jsem se vrátila z Brown, kde jsem měla nejúžasnější první semestr a nyní jsem přes prázdniny zpátky u filmování.“ Nakonec ještě dodala: „Byla jsem ve Státech šťastná, ale je zase hezké být doma s příbuznými a známými přes Vánoce.“
V poslední době bylo hlášeno, že roční produkce k Relikviím, která byla plánovaná k tomu, aby byla ukončená v dubnu 2010, byla prodloužená asi na dva měsíce a je nyní v plánu, že natáčení by mělo být ukončeno v červnu 2010.

Harry Potter a relikvie smrti je román založený na J.K. Rowling a celý film bude udělaný do dvou filmů. Premiéra první části je naplánovaná na 19. listopadu 2010 v Anglii a USA. Zatímco část druhá je v plánu na 15. června 2011.

Vedle Emmy Watson se do svých rolí opět vrátí Daniel Radcliffe, coby Harry Potter a Rupert Grint jako Ron Weasley.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Emma Watson se vrátila zpět do Anglie, aby mohla dál točit nového Pottera!