Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Emma Watson se objeví po boku Lohana Lermana ve filmu Perks of Being a Wallflower

Veronika Jílková

Veronika Jílková

27. 5. 2010

Hvězdy filmů Harry Potter a Percy Jackson jsou na prvním místě do obsazení v novém nezávislém filmu, který bude natočen podle slavného románu.

Po premiéře druhé části sedmého dílu Harryho Pottera s názvem Relikvie smrti nebude mít o herecké nabídky Emma Watson (představitelka Hermiony Grangerové) opravdu nouzi. Začíná se totiž šuškat, že by mohla získat hlavní roli společně s hercem Lohanem Lermanem, který se stal slavným díky filmu Percy Jackson, v novém filmu Perks of Being a Wallflower.

Toto drama by se mělo točit jako nízkorozpočtový film, tudíž i obsazení bude nevelké.

Film je založen na úspěšném románu Stephena Chboskyho z roku 1999, který popisuje příběh plaché a nepopulární teenagerky, jež svůj život popisuje psaním sérií dopisů anonymní osobě a prožívá dospívání s užíváním drog a sexu.

Emma Watson

Emma Watson

O koho jde?

Emma Watson je dvacetiletá dívka, která aktuálně studuje na Brown University na Rhode Islandu, a tak i na natáčení posledního Pottera musí dojíždět a mezi přestávkami studuje.

Lohan Lerman je osmnáctiletý herec, kterého jsme mohli již dříve vidět ve filmu Osudový dotek nebo Hoot. Byl také zmíněn při obsazování role Petera Parkera do nového Spidermana. Nic z toho se ale neuskutečnilo.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Emma Watson se objeví po boku Lohana Lermana ve filmu Perks of Being a Wallflower