Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Emma Watson přerušuje studium a dál točí poslední díl Harryho Pottera

Veronika Jílková

Veronika Jílková

16. 3. 2011

Představitelka Hermiony Granger ve slavném Harrym Potterovi se rozhodla dát si na jeden až dva semestry pokoj od studia a věnovat se kariéře. Skloubit obě priority této mladé krásky totiž není možné.

Emma Watson je očividně těžká workoholička, Zdroj: distributor filmu

Emma Watson si od studování na univerzitě Brown na chvilku odpočine. „Jistě víte, že studování na této škole miluji. Miluji studium více než cokoli jiného, ale nedávno jsem přistoupila k dalším závazkům, takže se pobyt zde na univerzitě stával víc a víc nemožným. Proto přeruším školu asi na dva semestry, než dotočíme Harryho Pottera a než dodělám další projekty, na které se připravuji. Zvládat oboje bohužel nestíhám,“ řekla Emma v jednom rozhovoru.

FOTO: Speciál Harry PotterNyní dokončuje druhou část slavného sedmého dílu Harryho Potter s názvem Relikvie smrti, který má v USA premiéru 7. června.

Pokud jde o její další projekty, zatím se podrobně nesvěřila, oč se jedná. Tak či tak, známé je, že ji brzy uvidíme i ve snímku The Perks of Being a Wallflower, kde ji spatříme po boku Logana Lermana. „Opravdu jsem se do scénáře zamilovala a našla se v něm. Když jsem ho četla, musela jsem se usmívat. Sam – postava, kterou hraju – je opravdu zvláštní holka a já jsem nadšená, že toho můžu být součástí,“ dodala Emma, která se ještě objeví v My Week with Marilyn v roli Lucy, asistentky v kostymérně studia Pinewood roku 1956.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Emma Watson přerušuje studium a dál točí poslední díl Harryho Pottera