Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Emma Thompson bude šéfovat mužům v černém

Markéta Davidová

Markéta Davidová

6. 10. 2010

herečka Emma ThompsonZměny v obsazení nových Mužů v černém 3 se týkají hlavně vyšších postů. Současného šéfa Ripa Torna alias Zeda nahradí Emma Thompson.

herečka Emma Thompson

Britská herečka Emma Thompson, Zdroj: thecinemasource.com

Emma Thompson je jedna z nejuznávanějších britských hereček současnosti. Blízké jsou jí klasické historické adaptace jako například Rozum a cit, za který si v roce 1995 kromě herecké nominace na Oscara vysloužila i jednu proměněnou scenáristickou.

Emma také ale mnoho let s přehledem dokazuje, že má výrazný komediální talent. Skvělá byla například v Pirátech na vlnách (viz trailer). Titulní roli dále ztvárnila v pohádce pro děti Kouzelná chůva Nanny McPhee i v jejím pokračování. Muži v černém by tedy pro ni neměli být problém.

V hlavních rolích agentů Jaye a Kaye tradičně uvidíme Willa Smitha a Tommy Lee Jonese. Z dalšího obsazení je třeba zmínit především Joshe Brolina (Tahle země není pro starý) jako mladší verzi agenta Kaye a novozélandského komika Jemaine Clementa, známého z napůl hudebního, ale hlavně komediálního seriálu Flight Of The Conchors. Ten se zhostí role hlavního záporáka.

Světová premiéra Mužů v černém 3 je plánovaná na rok 2012 a chystá se i její 3D verze. Režírovat bude opět Barry Sonnenfeld.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Emma Thompson bude šéfovat mužům v černém