Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Eminem vydá na jaře nové album. Vyjít by mělo po Dni padlých veteránů

Redakce

Redakce

11. 2. 2013

Americký rapper Eminem v nahrávacím studiu Shady Records pracuje na své osmé studiové desce. Album by tak mělo být do světa hudby vypuštěno po velice významném americkém svátku Memorial Day, který se ctí každoročně poslední pondělí v květnu.

Eminem, Zdroj: myspace.com

Eminem, Zdroj: myspace.com

„Eminem na svých nahrávkách pracuje už nějakou dobu a my všichni jsme plni očekávání,“ vyjadřuje se k rapperově úmyslu jeho kolega Royce da 5´9´, s kterým Eminem v roce 2011 založil duo Bad Meets Evil. Z jejich kooperace téhož roku vzešlo EP Hell: The Sequel, které se umístilo na první příčce žebříčku Billboard 200.

Hudební manažer a spoluzakladatel studia Shady Records Paul Rosenberg rovněž prozradil, že se Eminem má objevit i na novém albu 50 Centa s názvem Street King Immortal, jehož vydání bylo z plánovaného termínu v listopadu loňského roku odloženo až na letošní jaro.

Mnohá zahraniční média potvrzují i rapperovu účast na festivalu Glasgow Summer Sessions ve Skotsku, konkrétně v Bellahoustonském Parku 20. srpna. V pozici headlinera se představí rovnež na britských festivalech Reading a Leeds.

Datum vydání plánovaného alba zatím není jisté, vše by mělo vypuknout po Dni padlých, který letos vychází na 27. května. Konkrétní datum si však Eminem nechává pro sebe.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Eminem vydá na jaře nové album. Vyjít by mělo po Dni padlých veteránů