Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Eminem nahrává nové album. Prozradily to na něj jeho čepice

Radka Tichá

Radka Tichá

3. 11. 2012

Tento týden unikly informace o připravovaném osmém albu amerického rappera Eminema. Stalo se tak netradičně prostřednictvím baseballových čepic.

Eminem Zdroj: myspace.com

Titulky článků, které hlásají tuto novinu, zní trochu jako laciný vtip. Zakládají se však na pravdě.  Eminem se prozradil díky nové kolekci kšiltovek Eminem Baseball Tribute Champ Hat, již vyvěsil na své webové stránky.

Prodává baseballové čepice, jejichž boční strana je zdobena roky vydání jeho alb: 1996, 1999, 2000, 2002, 2004, 2009, 2010 a 2013. Kromě toho je na kšiltovce vyvedené obrácené E, rapperův typický emblém.

Kšiltovky lze sehnat za cenu do třiceti dolarů. Část výtěžku půjde na rapperovu nadaci The Marshall Mathers Foundation.

Zatím poslední novinku jsme od Eminema mohli slyšet letos v září, kdy si zazpíval duet s Pink Here Comes the Weekend. Song se poté objevil na zpěvaččině novém albu nazvaném The Truth About Love.

[youtube-height=25]r7FU4Usr9H4[/youtube]

Pink feat. Eminem – Here Comes the Weekend

Pink promluvila o vzniku jejich spolupráce. Rapper ji prý vyhledal se slovy: „Chceš se mnou nahrát song?“ Zpěvaččina reakce zněla: „Jasně, že jo! A chceš ty nahrát song se mnou?“ Odpověď byla jednoznačná. Potřásli si tedy a splnili, co slíbili.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Eminem nahrává nové album. Prozradily to na něj jeho čepice