×
TOPZINE.cz

Emily Osment: Disney není jen Miley Cyrus

Světově proslulá značka Disney už dávno není o animovaných postavičkách, hračkách nebo filmech, ale v poslední době hlavně o zpěvu. Cukrový fenomén Disney pohltil všechny teenagery v celém širém světě. Díky popularitě téhle rodinně se tvářící továrny můžete dnes z rádií slýchávat Miley Cyrus, Jonas Brothers, Selenu Gomez a další. V následujících týdnech k nim přibude i ta druhá ze seriálu Hannah Montana, Emily Osment.

Disney hvězda Emily Osment, Zdroj: officialemilyosment.com

Osmnáctiletá Emily Osment je známá hlavně jako ta kamarádka Hannah Montany. Dalo by se říct, že tenhle nekonečný seriál bude zrychlovat tep teenagerům ještě dlouho, ale chyba lávky, tenhle rok si odkroutí pro pubescentní dav legendární seriál poslední sérii a nadobro dá sbohem televizním obrazovkám i obchodům se všemožným zbožím. Oprostit se od spojení s tímhle seriálem nechce jen hlavní tvář Miley Cyrus, ale hned polovina hereckého obsazení, včetně již zmíněné Osment.

Herecká kariéra Osment začala v jejích sedmi letech, kdy hrála ve špionážní rodinné trilogii Spy Kids. Dva díly, ve kterých se Osment objevila, vydělaly přes 300 miliónů amerických dolarů. O čtyři roky později přichází její osudová role, kterou jí už asi nikdo neodpáře. Osment se objevuje v televizích po celém světě jako ztřeštěná Lilly Truscott, věrná kamarádka hlavní postavy seriálu Hannah Montana.

Osment však chce světu dokázat, že to umí také slušně za mikrofonem. A ve stínu mainstreamových úspěchů její kolegyně Miley Cyrus vydává šestitrackové EP, které většina diváků Disney ani nezaznamená. Pořádná hudební vlna může rádiové stanice zahltit až nyní, kdy Osment dokončuje své první sólové album.

Na svou první nahrávku Osment pozvala osvědčené britské ruce Nelleeho Hoopera, které už dělaly na albech No Doubt, Madonny nebo U2. Album se ponese na vlnách pop-rocku, elektropopu a alternativního rocku, tedy toho, co je klasické pro dílny Disney. To potvrzuje i první vlaštovka z alba Let’s Be Friends, která už vyšla na začátku léta. Vše zatím nasvědčuje tomu, že jestli bude chtít Osment strhnout svou Disney masku, tak si na to bude muset vzít jiný arzenál. S melodiemi, které proslavují její kolegyně po celém světě, se zatím nemůže rovnat, i když je kvalitou a potenciálem možná i převyšuje.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..