Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Ema Brabcová je zpátky, tentokrát s projektem Luno

Vojtěch Koval

Vojtěch Koval

8. 1. 2011

Ema Brabcová, zpěvačka známá z kapel Khoiba a Roe-Deer, se po více než dvou letech vrací na scénu. S novým projektem Luno pokřtí 18. ledna v pražském paláci Akropolis stejnojmennou desku. Koncert se uskuteční v rámci LUNO Tour 2011.

foto: Luno

Projekt Luno, zdroj: oficiální stránky kapely

Do roku 2008 působila Ema Brabcová v kapele Khoiba, předtím jsme ji mohli znát z Roe-Deer, někteří si ji možná pamatují ještě z kapely Hookers z konce 90. let. Nyní se Ema vrací s novým dream popovým projektem Luno, se kterým 18. ledna v pražském paláci Akropolis pokřtí stejnojmenné album. Vstupenky můžete zakoupit on-line přímo zde.

Projekt Luno vznikl zhruba na konci roku 2009, kdy se Ema na popud Šmityho, bývalého člena kapel Prostitutes a Roe-Deer, rozhodla vydat sólovou desku. Nakonec se k Emě se Šmitym přidali i bubeník Honza Janečka ze Southpaw a kytarista Martin Starý z kapely Holden Caulfield.

Luno Tour 2011:

12. leden – Plzeň, Anděl

13. leden – Tábor, Orion

14. leden – Strakonice, Kremelka

18. leden – Praha, Akropolis

27. leden – Brno, Melodka

28. leden – Moravské Budějovice, Pogo

„Oslovili jsme Mejlu z kapely Vypsaná fixa, kterej vymyslel super kytary, a Honzu Janečku, kterej je prostě krom toho, že umí hrát, taky boží člověk. Mejla nakonec kvůli vytíženosti ve Vypsaný Fixe nebude členem Luna. A tak místo kytaristy nakonec obsadil Martin Starý,“ vysvětluje vývoj projektu Ema.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Ema Brabcová je zpátky, tentokrát s projektem Luno