Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Elton John píše další muzikál! Zklame jako naposledy?

wenn2788769Po složení hudby pro divadla ke hrám Aida, Lví král a Billy Elliot se Elton John rozhodl, že napíše další muzikál. Čím nás 63letý veleúspěšný anglický zpěvák překvapí tentokrát?

Elton John

Elton John

Elton John plánuje návrat ke psaní hudby pro divadla. Je totiž připravený napsat další muzikál. Dříve již složil Aidu, Lvího krále nebo Billyho Elliota, který se v roce 2000 i zfilmoval. K dalšímu projektu se staví velice kladně a s chutí se chce pustit do nového nápadu.

Je připravený psát hity!

„Právě mám tu nejlepší náladu a jsem v nejlepší formě, takže je nejvyšší čas zase něco napsat. Moc se těším, protože už uběhlo deset let od doby, co jsem napsal Billyho. Pak se mi moc nepovedlo dílo s upírskou tematikou, tak to teď snad nějak doženu. Nechci zklamat lidi a hlavně sebe. Jsem připravený znovu psát hity. Ale nemusíte se bát, upíry do toho nezahrnu,“ popsal svoji aktuální situaci Elton, který ovšem ještě neví, o čem vůbec bude psát.

Dodává ovšem, že tematika na jevišti musí diváka natolik vtáhnout do děje, že ho totálně ovládá, až ani vaše mysl není pod kontrolou.

Krátká ukázka z muzikálu Billy Elliot:

Čím nás tedy Elton překvapí, je zatím ve hvězdách. Jen doufáme, že nevymyslí opět něco s nadpřirozeným světem a lidé nebudou z divadla odcházet znechucení…

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Elton John píše další muzikál! Zklame jako naposledy?