Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Elite Model Look zná své vítězky!

Redakce

Redakce

18. 9. 2010

Jedna z nejvyhlášenějších modelingových soutěží Elite Model Look konečně zná své vítězky pro Českou a Slovenskou republiku. Jaképak dívky nejvíce oslovily porotu a kdo v té porotě vlastně byl, se dozvíte právě teď.

Zdroj:blue gekko

Ve středu 15. září se v pražském hotelu Ambassador konalo národní finále modelingové soutěže Elite Model Look pro Českou a Slovenskou republiku. Hlavním úkolem dvanácti dívek ze Slovenska a osmi z České republiky bylo udělat nezapomenutelný dojem na hvězdnou porotu.

Předsedal jí ředitel Elite Model Look ČR/SR Saša Jány, Michaela Goddard (ředitelka scoutingu Elite World), Michal Sabo (šéfredaktor časopisu IN), kromě jiných také světově známé modelky Michaela Kocianová a Denisa Dvořáková.

vítězky soutěže

Tereza Klimešová, Simona Krainová, Karin Savková

Finálový večer moderovala česká top modelka Simona Krainová, choreografii a režii si vzal na starost Yemi. O krásné šaty se postaral český návrhář Jakub Polanka, který pro tuto příležitost vytvořil speciální kolekci. Publikum svým zpěvem pobavili Charlie One společně s Martinem Chodúrem.

Po pečlivém zvážení poroty byly vybrány dvě dívky. Za Českou republiku se stala vítězkou Tereza Klimešová a za Slovensko Karin Savková. Tyto dvě mladé dámy budou 10. říjnaShanghaji bojovat o vítězství v mezinárodním finále Elite Model Look 2010. My je budeme samozřejmě podporovat a sledovat vývoj této soutěže.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Elite Model Look zná své vítězky!