Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Elektropopové duo La Roux se vrací se čtyřmi skladbami. Brzy přijde i deska

Redakce

Redakce

2. 4. 2013

Zpěvačka Elly Jackson a skladatel Ben Lagmaid, známí pod přezdívkou La Roux, se dali opět do práce. Výsledkem jejich ročního snažení bude nová deska, která vyjde ještě letos.

Elly Jackson Zdroj: laroux.co.uk

Elly Jackson Zdroj: laroux.co.uk

Duo La Roux odehrálo svůj první koncert po téměř dvou letech. Stalo se tak 28. března v Brightonu. Jedná se o první ze tří koncertů, které tato britská dvojice odehrála. 2.dubna zahraje zpěvačka Elly Jackson s novou doprovodnou kapelou v Bristolu a 5. dubna ve městě Coventry. Tyto tři koncerty mají sloužit jako předehra k vystoupení na festivalu Coachella, kde budou La Roux koncertovat jako hlavní hvězdy letošního ročníku.

„Je pěkné vidět zase tolik tváří,“ řekla zpěvačka po ukončení vystoupení. Vzhledem k tomu, že La Roux vydali pouze jedno album v roce 2009, je těžké vyplnit playlist koncertu. Duo však překvapilo. Do svého playlistu zakomponovali čtyři nové písně.

Samé novoty

Prvním songem se stala skladba Uptight Downtown, piánová píseň ve stylu dancehall. Druhá skladba Sexoteque se nesla ve stejném hudebním stylu. Producent Ben Lagmaid prozradil, že se tato skladba bude jmenovat Sex Attack.

Další novinkou je skladba Kiss & Not Tell, ve které Jacksonová zpívá o tom, že se chce konečně vylíhnout ze skořápky. A v neposlední řadě nesmíme zapomenout na píseň Tropical Chancer, která sklidila největší ovace ze všech nově představených skladeb.

Fanouškům se koncert tak zalíbil, že po minutě skandování skupina zahrála ještě píseň Fascinate, kterou nově představila v netradičním kabátě a také známý singl Bulletproof. „Je krásné být zase zpět,“ dodala zpěvačka na konci vystoupení.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Elektropopové duo La Roux se vrací se čtyřmi skladbami. Brzy přijde i deska