Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Elektronický festival Let it roll očekává rekordní návštěvnost

Redakce

Redakce

21. 5. 2014

Největší elektronický festival v tuzemsku Let i roll zná své místo i termín. Už sedmý ročník se koná 1. a 2. srpna v areálu bývalých kasáren v Benešově. Potěší vás hudební styly přes electro po drumandbass a dubstep, vše pod taktovkou  nejlepších světových producentů.

Zdroj: festival Let It Roll

Zdroj: festival Let It Roll

Ochuzeni nebudete ani o zástupce domácí scény, účast jich slíbila okolo stovky.

A na která jména se můžete těšit? Mezi hlavní hvězdy patří bezesporu Netsky Live,  Camo&KrookedpresentZeitgeist, AyahMarar Live, Black Sun Empire,Loadstar, Fred V &Grafix,Wilkinson, Dirtyphonics, London Elektricity, Metrik, Audio, N.O.H.A a mnoho dalších.

Organizátoři slibují kromě hudby i vizuální zážitek. Na vzhledu festivalu se budou podílet desítky umělců z oborů architektury, malby, plastických instalací a designu.

Po zkušenosti z minulého roku, kdy festival navštívilo 15 tisíc příznivců electro hudby, si letos pořadatelé slíbili nárůst návštěvníků až na 20 tisíc denně.  „Aktuálně vše nasvědčuje tomu, že letos můžeme očekávat nárůst návštěvnosti až na hranicí okolo 20 000 fanoušků denně. Navíc jsme koncem dubna zaznamenali obrovský  nárůst prodeje v zahraničních předprodejních sítích a tendence růstu se stále drží,“dodává PR manažer, Michal Karmazin.

Že jde o opravdu kvalitní festival velkého formátu, svědčí i umístění v top pětce ve stylu drumandbass v rámci nominace Evropský festival roku.

Aktuální cena vstupenek je 1 400 korun bez poplatků prodejce.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Elektronický festival Let it roll očekává rekordní návštěvnost