Menu
TOPZINE.cz
Zpravodajství

Elektronická cigareta? Objevte svět zdravějšího kouření

Žijeme v moderní době, přesto některé zlozvyky stále přetrvávají. Mezi nejčastější neřesti, které si dopřáváme, patří kouření. Málokdo však tuší, že jej lze nahradit mnohem zdravější variantou, aniž by vznikly abstinenční příznaky.

elektronicka-cigareta-joye510cc01

Kouření už dávno není otázkou prestiže ve společnosti, kromě zdravotních aspektů jmenujme ty finanční a navíc tím značně obtěžujeme své okolí. Představíme vám revoluční novinku nového tisíciletí, kterou je elektronická cigareta. Přestože na trhu figuruje už několik let, mnoho lidí o ní buď neví, nebo mají zkreslené informace. Kouřit lze zdravě a bez rizika!

Co je to elektronická cigareta?

Nejprve si řekněme, co to přesně elektronická cigareta je. Jde o speciální zařízení vytvářející páru, kterou kuřák pomocí elektronické cigarety inhaluje. Je to velmi podobné klasickému kouření, avšak dehet a další škodliviny se nedostanou do těla, protože tyto a jiné nebezpečné látky vznikají hořením, které v e-cigaretě neprobíhá. Množství inhalovaného nikotinu si můžete zvolit sami, lze jej tedy pozvolna snižovat a tím se zbavovat závislosti na tabáku. Elektronická cigareta představuje to nejjednodušší řešení pro všechny kuřáky, kteří chtějí s kouřením přestat, ale nemají dostatečnou vůli.

Cigareta versus e-cigareta

V klasických cigaretách se nachází až 4000 různých škodlivých látek. To je skutečně velmi alarmující číslo. Při procesu spalování mohou mít tyto látky velmi negativní vliv na naše zdraví. Dalším aspektem je cena. Krabička cigaret se pohybuje v průměru kolem 75 Kč. Vykouříte-li denně jednu krabičku, utratíte za cigarety měsíčně více jak 2 tisíce Kč. A to už není zanedbatelná částka. V neposlední řadě je třeba zmínit nepříjemný zápach z běžných cigaret.

stop koureni

 

Naproti tomu e-cigareta je v mnoha aspektech velmi podobná. Také obsahuje nikotin, který však nevdechujeme, ale pouze inhalujeme. Není v ní však ukryto tolik škodlivin, jako v běžné cigaretě, protože se náplň odpařují namísto hoření. Náplně do elektronické cigarety neboli e-liquidy můžete měnit dle potřeby. Co se týče počáteční ceny, ta je samozřejmě vyšší než u běžných krabiček cigaret. Ovšem jde o jednorázový výdaj, poté už nakupujete pouze e-liquidy. Z globálního hlediska značně ušetříte a to až 70% nákladů na kouření za rok. E-cigareta není cítit, neobtěžujete tak své okolí. Stále si myslíte, že elektronická cigareta je pouze reklamní tah?

A jakou e-cigaretu vybrat pro začátečníky i pokročilé? Dáme vám tip!

Náplní do elektronických cigaret je celá řada a pro laiky je někdy těžké se v nabídce zorientovat. Představíme vám novinku, která je ideální právě pro začátečníky, ale také zkušené uživatele. Elektronická cigareta Joyetech e-Go AIO byla uvedena na trh v roce 2016 v pěti barevných variantách.

Velkou předností je právě kompaktnost tohoto produktu. Je určena především začínajícím a pokročilým e-kuřákům a to díky jednoduchosti, vysokému výkonu a vylepšením, která zamezují problémům při prvotních použití e-cigarety. Již na první pohled upoutá dokonalým designem, ve kterém se snoubí jednoduchost a moderní prvky z oblasti e-kouření.

aio_600-elektronicka-cigareta

Elektronická cigareta Joyetech eGo-AIO

Tyto náplně a mnoho dalších najdete na našem webu www.mojeelektronickacigareta.cz. Nechte se inspirovat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Elektronická cigareta? Objevte svět zdravějšího kouření