Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Electronic Beats v Praze představí Hot Chip

Redakce

Redakce

17. 3. 2010

Hot_ChipV rámci letošního ročníku mezinárodního hudebního festivalu Electronic Beats, který začne v pátek 7. května a bude probíhat ve Veletržním paláci, vystoupí poprvé v Praze anglická hudební skupina Hot Chip, která v současné době patří ke světové špičce.

Hot Chip, zdroj: archiv

Hot Chip, Zdroj: archiv

Hot Chip je partička pěti kluků z Anglie, kteří hrají hudbu ve stylu indie elektroniky a v únoru vydali svoje čtvrté řadové album s názvem One Life Stand, na kterém jsou singly jako Boy From School či Over and Over.

Na festivalu budou dále k vidění například Booka Shade, berlínská dvojice, která také představí své nové čtvrté album More!, Ralph Myerz & The Jack Herren Band, norská skupina kombinující ve svých skladbách funk, disco, electro a house, nebo třeba dánská formace Turboweekend hrající směsici rocku, disca a elektroniky.

Electronic Beats proběhne v Praze již počtvrté. V minulých letech hostil světoznámé interprety jako The Prodigy, Underworld, The Orb nebo Róisín Murphy a pokaždé byl beznadějně vyprodán. Po startu v Praze se festival přesune do rakouského Grazu, dále do německého Kolína nad Rýnem. Ceny vstupenek se liší dle měsíce koupě; 350 korun (březen), 450 korun (duben), 550 korun (květen) a 650 korun na místě.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Electronic Beats v Praze představí Hot Chip