Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Electronic Beats Recommends nabídne koncert Caribou a DJ set Matta Didemuse z Junior Boys

Komerční sdělení

Komerční sdělení

22. 11. 2010

FOTO: Caribou!VSTUPENKY!V rámci Electronic Beats, mezinárodního hudebního a lifestylového projektu společnosti Deutsche Telekom, zavítá do České republiky, Německa, Rakouska a Maďarska multiinstrumentalista Caribou.

FOTO: Caribou

Dan Snaith, alias Caribou, Zdroj: oficiální stránky umělce

Projekt Electronic Beats Recommends se zaměřuje nejen na představování začínajících a nadějných umělců, jako tomu bylo třeba vloni v případě kapely The Asteroids Galaxy Tour, ale dává prostor také umělcům, kteří už mají jméno na klubové scéně a také výrazný vliv na soudobou hudební scénu. Kdo by v roce 2010 odpovídal této definici lépe než kritikou i hudebními fanoušky tolik uznávaný Dan Snaith vystupující pod přezdívkou Caribou? Electronic Beats Recommends představí tohoto multiinstrumentalistu původem z Kanady ve středu 1. prosince v pražském Lucerna Music Baru a nebude chybět ani Matt Didemus z Junior Boys.

Kanadská spolupráce

Mohlo by se zdát, že hudba a matematika spolu moc neladí, ale učiteli matematiky Danu Snaithovi se podařilo přenést zdánlivě nudný svět čísel a fakt rovnou na mezinárodní hudební scénu. Caribou přistupuje ke své hudbě s matematickou přesností a s každým novým albem svůj sound ještě více vypilovává.Jeho poslední album Swim se setkalo s velkým úspěchem a hned získalo cenu německých kritiků v kategorii ‘Nu and Etreme’.

Návštěvníci Lucerna Music Baru jistě ocení DJ set z dílny kapely Junior Boys. Kanaďané Jeremy Greenspan a Matt Didemus, který nahradil Johnnyho Darka, původního člena tohoto dua, se na scéně objevili poprvé v roce 2004. A hned s debutovým albem Last Exit si díky jedinečné kombinaci synth-housového zvuku a melancholických vokálů Jeremyho Greenspana získali Junior Boys značnou popularitu.

Vstupneky na pražskou zastávku Electronic Beats Recommends, která se odehraje ve středu 1. prosince od 20 hodin v Lucerna Music Baru u Václavského náměstí v Praze můžete zakoupit on-line za 249 korun zde.

Jako koproducenti se shodou okolností také podíleli na skladbě multiinstrumentalisty Caribou, hlavní hvězdy letošního Electronic Beats Recommends. Konkrétně jde o skladbu nazvanou She’s the One z alba Andorra.

Electronic Beats je mezinárodní hudební a lifestylový program společnosti Deutsche Telekom, který přináší živá hudební vystoupení po celé Evropě, vydává vlastní čtvrtletník, oceněný DVD magazín Slices zaměřený na elektronickou hudbu, a provozuje webové stránky www.electronicbeats.net, na kterých jsou k dispozici streamované videonahrávky z živých vystoupení na EB TV, exkluzivní remixy a živé nahrávky vysílané prostřednictvím internetového rádia, recenze alb a aktuální informace z oblasti módy a životního stylu.

Pořiďte si lístek na Electronic Beats Recommends pomocí svého mobilu

Pro fanoušky elektronické hudby připravil pořadatel zvláštní akci. Lístek v mobilu za 199 korun pro zákazníky T-Mobilu a za 249 korun pro zákazníky ostatních operátorů. V případě, že se této možnosti rozhodnete využít, můžete uskutečnit platbu pomocí kreditní karty nebo v případě zákazníků T-Mobilu prostřednictvím měsíčního vyúčtování služeb. Lístek vám poté přijde jako čárový kód formou MMS, která se předloží u vstupu. K zakoupení na: www.t-music.cz nebo www.electronicbeats.cz.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Electronic Beats Recommends nabídne koncert Caribou a DJ set Matta Didemuse z Junior Boys