×
TOPZINE.cz

Elán na koncertě v Praze ukázal, že ví, co jeho fanoušci chtějí

FOTO: Elán!FOTOGALERIE!Ve středu 20. října 2010 si na svém turné udělala slavná slovenská pop-rocková skupina Elán zastávku v Praze a zahrála v téměř vyprodané O2 aréně. Došlo při tom jak na některé staré osvědčené hity, tak na několik písní z nejnovějšího alba Anjelská daň, které bylo v aréně vůbec poprvé ke koupi.

FOTO: Elán
Eláni vědí, co jejich fanoušci chtějí, Foto: Peter Števčať, Topzine.cz

Předskokany Elánům dělala originální parta The Tap Tap. Hlavní hvězdy večera začaly svůj písňový set skoro přesně v osm. A po dvou hodinách téměř nepřetržitého hraní se rozloučili. Diváci dostali příděl téměř tří desítek písní.

Eláni se ukázali být v dobré formě, tempo koncertu bylo zejména v první půli vysoké a stárnoucí rockeři to vzali vskutku od podlahy. V druhé hodince přišly na řadu pomalejší a romantičtěji laděné, bohužel chvílemi až unylé, kusy.

Frontman Jožo Ráž vytrvale komunikoval s publikem, roztleskával a rozezpívával, a tak v O2 aréně vládla velmi příjemná a pohodová atmosféra. Možná mohli Eláni přidat ještě několik svižnějších hitů, aby se roztancovalo víc než jen pár nadšenců, ale po sborově odzpívaných Ak nie si moja, Nie sme zlí a zejména po závěrečné písni Voda, čo ma drží nad vodou odcházela většina diváků spokojena.

Jen někteří si asi spolu se mnou posteskli, že se nemohli zavrtět do rytmu písně Kočka. Ale pokud Elánům forma vydží, určitě se jí dočkáme jindy.

Fotografie: Peter Števčať

[album:

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..