Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Ekologická kolekce zaplaví obchody H&M

Anna Talašová

Anna Talašová

13. 4. 2011

!Fotogalerie!Kolekci z ekologických materiálů a látek nezatěžujících životní prostředí můžete od 14. dubna obdivovat ve všech obchodech H&M. Conscious Collection vás obklopí romantikou s minimalistickým nádechem.

FOTO: Conscious Collection H&M

H&M Conscious Collection, Zdroj: hmconsciouscollection.com

Udržitelnost je pro H&M dlouhodobý trend, a proto řetězec opět přichází s oděvy z biobavlny, recyklovaného polyesteru a tencelu. Navazuje tak na loňskou úspěšnou Garden Collection a slibuje, že idea udržitelnosti se bude v sortimentu H&M objevovat opakovaně.

„Už nejde jen o biobavlnu. Nyní se díky ekologickým materiálům nabízejí obrovské možnosti,“ vysvětluje vrchní designérka Ann-Sofie Johansson. „Odstíny bílé jsou nejvýraznější trend této sezony a pro tuto kolekci se dobře hodí. Bílá vytváří pomocí krajky a výšivky romantický ráz, ale zároveň je základní barvou ležérního sportovního stylu.“

FOTO: Conscious Collection H&M

H&M Conscious Collection

Různé odstíny bílé, jedné z nejdůležitějších barev letošního jara a léta, ovládly celou kolekci. Dámská část, které vévodí tuniky, halenky a šaty, je inspirována romantickým stylem s moderními prvky. Romantiku drží na uzdě minimalistická saka a bílý denim. V létě asi všechny rády sáhneme po vzdušných sukních a pohodlných šortkách, na které návrháři naštěstí nezapomněli. Všechny kousky z Conscious Collection jsou příjemné na dotek, nositelné a mohou se stát základním kamenem vašich letních outfitů.

Pánská část kolekce neexperimentuje a ctí nejoblíbenější kousky pánských šatníků, jako jsou trika, košile, plátěné kalhoty nebo kraťasy. Pokud pánové překousnou bílou barvu a pochopí, že bílé kalhoty nezemřely s Elvisem, vyberou si i oni.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/hm_conscious_collection_2011/]

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Ekologická kolekce zaplaví obchody H&M