Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Eko tašky a kabelky jsou i letos módní

FOTO: Ekologická plátěná taškaJdete z práce nebo ze školy a potřebujete nakoupit, z jednoho obchodu míříte do druhého, nákup se plní a tašku samozřejmě nemáte, takže jedna igelitka střídá druhou. Po návratu domů jich máte kupu, některé jsou potrhané a nepoužitelné, co teď s nimi? Vyhodit. Taky to znáte, že? Tak si povíme o jednom řešení…

FOTO: Ekologická plátěná taška

Ekologická plátěná taška s nápisem, Zdroj: H&M.com

Chci vám teď představit síťovky, plátěné tašky, eko(logické) tašky a kabelky, které jsou i v letošním roce velkým hitem. S nimi ušetříte peníze za častý nákup igelitek a podpoříte trošku i ekologii. A nebojte se, že vám vezmou místo v kabelce, většinu z nich lze totiž velmi pohodlně složit do malých uzlíčků a rozměrů. A ke všemu neváží skoro nic a jsou pevné.

FOTO: Síťová taška

Zdroj: Fler.cz

Já osobně nejvíce fandím síťovce

Síťovka se v poslední době s velkou vervou dostala do popředí módních (retro) doplňků. Kdo by to byl řekl, že taková síťová taška, kterou nosili v mládí ještě naše babičky, si podmaní trh i v takové moderní době. Každopádně je to tak a my můžeme být jen rádi, neboť  síťovka se vejde do každé kabelky, je lehoučká a hodí se na běžný nákup. Přitom je velmi pevná a flexibilně prostorná. Navíc vypadá i velice elegantně.

A co plátěná eko taška?

Bavlněné – látkové nebo takové ty šusťákové. Jsou též velice skladné, prostorné a pevné. A navíc je můžete prát v pračce! Prodávají se v nespočetně barevných kombinacích, takže si můžete vybrat takovou, která bude ladit k vašemu módnímu stylu. Najít si můžete i s obrázkem, nápisem (který prokáže vaše sympatie k ekologii) i crazy barevnou či elegantnější.

FOTO: Ekokabelka

Ekokabelka Toopka malá, Zdroj: Fler.cz

Nebo rovnou eko kabelku?

Pokud více než dost fandíte ekologii, pak právě pro vás tu jsou rovnou celé eko kabelky. Víte, že některé z nich jsou vyrobeny i z recyklovatelných venkovních bannerů, pet lahví či obalů od potravin? Kromě toho, že jsou velice originální, zajímavé i praktické, váš může zahřát i pocit, že jste malinko pomohli přírodě.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Eko tašky a kabelky jsou i letos módní