Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

EET pokladna pro ženy. Vkusné řešení pro úspěšné podnikatelky

Máte kosmetický salon, kadeřnictví, cukrárnu, svatební salon nebo cokoliv jiného? Zkrátka jste úspěšná žena, která ví, co chce a potřebuje? Pak právě pro vás je určen Lady EET Box, který nabízí kompletní řešení pro eet pokladny.

Toto řešení vás oslní jednoduchým a elegantním designem, intuitivním ovládáním a uživatelsky přívětivým rozhraním, které se přizpůsobí každé uživatelce. Konečně je tu pokladna, která nejen že vám usnadní vydávání účtenek, ale navíc i skvěle vypadá.

Lady EET Box bude všude s vámi

PEXESO patří mezi nejjednodušší pokladní systémy na našem trhu a hodí se pro všechny typy podnikání. Navíc úžasná růžová edice Lady EET Box disponuje výkonným tabletem Asus Zenpad 10″. Pohání jej procesor Intel Atom. Je vybaven Wi-Fi i Bluetooth 4.0. Díky integrované baterii vám bude bez potíží fungovat až 15 hodin v plném provozu na jedno nabití. A tento výkonný přístroj si můžete díky kompaktním rozměrům vzít kamkoliv s sebou. I mimo svou prodejnu budete mít svou agendu při sobě. Svého originálního a růžového pomocníka jednoduše vložíte do kabelky a můžete jít uzavřít úspěšný obchod. Díky zajímavému vzhledu vás bude tablet dobře reprezentovat. A to je pro každou podnikající ženu důležité.

Pexeso EET pokladna pro ženy

Už nikdy vás nečeká žádné zdržování. S PEXESEM budete bezproblémově komunikovat s tiskárnou účtenek, ale i např. s platebním terminálem.

Samé výhody

Registrační pokladny z kolekce Lady EET Box přináší samé výhody. Uchvátí nejen vás, ale i okolí svým vzhledem. Překoná všechna vaše očekávání. Dokonalá prezentace s tímto zařízením je samozřejmostí. Prezentujte sami sebe i své podnikání s novým zařízením v růžové barvě, která v lidech evokuje pocit štěstí a pohody. A co víc, dokonce přispějete i na charitativní projekt Mamma Help. Z každého prodaného boxu jde 400 Kč na konto Mamma Help. Jak vidíte Lady EET Box je pro každou úspěšnou ženu jako stvořený. Tak honem pro něj.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

EET pokladna pro ženy. Vkusné řešení pro úspěšné podnikatelky