EET pokladna pro ženy. Vkusné řešení pro úspěšné podnikatelky

EET pokladny pro ženy
Zdroj: Shutterstock.com

Máte kosmetický salon, kadeřnictví, cukrárnu, svatební salon nebo cokoliv jiného? Zkrátka jste úspěšná žena, která ví, co chce a potřebuje? Pak právě pro vás je určen Lady EET Box, který nabízí kompletní řešení pro eet pokladny.

Toto řešení vás oslní jednoduchým a elegantním designem, intuitivním ovládáním a uživatelsky přívětivým rozhraním, které se přizpůsobí každé uživatelce. Konečně je tu pokladna, která nejen že vám usnadní vydávání účtenek, ale navíc i skvěle vypadá.

Lady EET Box bude všude s vámi

PEXESO patří mezi nejjednodušší pokladní systémy na našem trhu a hodí se pro všechny typy podnikání. Navíc úžasná růžová edice Lady EET Box disponuje výkonným tabletem Asus Zenpad 10″. Pohání jej procesor Intel Atom. Je vybaven Wi-Fi i Bluetooth 4.0. Díky integrované baterii vám bude bez potíží fungovat až 15 hodin v plném provozu na jedno nabití. A tento výkonný přístroj si můžete díky kompaktním rozměrům vzít kamkoliv s sebou. I mimo svou prodejnu budete mít svou agendu při sobě. Svého originálního a růžového pomocníka jednoduše vložíte do kabelky a můžete jít uzavřít úspěšný obchod. Díky zajímavému vzhledu vás bude tablet dobře reprezentovat. A to je pro každou podnikající ženu důležité.

Pexeso EET pokladna pro ženy

Už nikdy vás nečeká žádné zdržování. S PEXESEM budete bezproblémově komunikovat s tiskárnou účtenek, ale i např. s platebním terminálem.

Samé výhody

Registrační pokladny z kolekce Lady EET Box přináší samé výhody. Uchvátí nejen vás, ale i okolí svým vzhledem. Překoná všechna vaše očekávání. Dokonalá prezentace s tímto zařízením je samozřejmostí. Prezentujte sami sebe i své podnikání s novým zařízením v růžové barvě, která v lidech evokuje pocit štěstí a pohody. A co víc, dokonce přispějete i na charitativní projekt Mamma Help. Z každého prodaného boxu jde 400 Kč na konto Mamma Help. Jak vidíte Lady EET Box je pro každou úspěšnou ženu jako stvořený. Tak honem pro něj.

EET pokladna pro ženy. Vkusné řešení pro úspěšné podnikatelky
Ohodnoťte tento článek


Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*