Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Eclipse trailer: Kde vězí upoutávka na nový díl Stmívání?

Veronika Jílková

Veronika Jílková

22. 2. 2010

N21460Snad nejočekávanější film roku! Twilight Saga, která proletěla světem rychlostí blesku, již přináší třetí pokračování. A my už máme možnost zhlédnout trailer!

Eclipse

Eclipse

Na internetu je již delší dobu zveřejněno několik videí, které nám připomínají události z přechozích filmů (Stmívání a Nový Měsíc). Samé fanouškovské sestřihy, doložené nějakými sestřihy z nového Zatmění, nebo pouze fotky a slova. Nikde žádný oficiální trailer, který by nám představil pouze ukázky z připravovaného snímku.

Zajímá vás fenomén Stmívání více? Podívejte se na další články na toto téma na Topzine.cz!

Ale objevila jsem jeden, který se tomu asi nejvíce přibližuje. A co v něm můžeme vidět? První záběr je na stromy. Ty jsou samozřejmě součástí lesa v městečku Forks, kde se celý příběh odehrává. Jsou zde záběry na Bellu a Victorii, která Bellu stále straší, protože se chce pomstít za smrt jejího přítele Jamese, jehož zabil Edward. Dále taky Jacob, vlci a Edward z prvního dílu, když se Bella dozvěděla, že je upír. Dále uvidíte vraždu jednoho z občanů Forks, rodinu Cullenů a záběry z Belliných depresí a rozzuřené tváře vlků a upírů. Mrkněte!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Eclipse trailer: Kde vězí upoutávka na nový díl Stmívání?