×
TOPZINE.cz

E-magazín Camelot oslaví v říjnu první narozeniny

magazin-camelot-logoUž je to rok, co se na poprvé objevil na českém internetu e-magazín Camelot, který se zabývá fantastikou, historií, mytologií a záhadami. Od té doby se zlepšila nejen grafická úprava čísel, změny doznala i kvalita a rozmanitost článků. Co daruje redakce čtenářům ke svému prvnímu výročí?

magazin-camelot-logo

Každý měsíc přináší magazín Camelot dvacet až třicet stran zaměřených převážně na fantastiku, historii, mytologii, nebo záhady. Vše se obvykle točí kolem stěžejního tématu (v minulosti to byli třeba mimozemšťané nebo slovenská Měsíční šachta), kromě něj však vychází i mnoho jiných zajímavých článků. Těmi mohou být například deníky z expedicí za kamennou pyramidou v Rakousku nebo českými menhiry. Redakce se však ráda vydá i na nějaký ten con či jinou akci podobného ražení, z těch nejznámějších lze jmenovat například Festival fantazie, CONiáše nebo turnaj v karetní hře Magic: The Gathering.

Čtení ozvláštní i povídky, z nichž většinou převažují příběhy na pokračování. Nejprve to byla Azurová planeta, se kterou se čtenáři setkávali od října 2008 do února 2009. Od března 2009 v Camelotu vychází napínavý text Wotanovo bratrstvo a od června také román na pokračování, Splněné sny.

magazin-camelot

Povinností každého magazínu je pak rubrika Novinek, kde se redakce snaží informovat o aktualitách ze světa fantastiky a záhad, chybět však nesmí ani knižní, filmové nebo herní recenze. Na poslední straně navíc vždy vychází rozhovor se známou osobností.

Říjnové číslo vyšlo před několika málo dny, není tak problém, stáhnout si ho zdarma ještě čerstvé ze stránek magazínu camelot.czweb.org.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..