Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Dvě Warm Up párty k Trancefusion Magic jsou připraveny

Vlastimil Blažek

Vlastimil Blažek

25. 1. 2011

Ochutnávku trancové hudby přichystali pořadatelé Trancefusion Magic. Hned ve dvou městech České republiky můžete částečně okusit atmosféru párty, která se koncem dubna uskuteční v pražském Průmyslovém paláci.

foto Trancefusion

Trancefusion, Zdroj: trancefusion.cz

Fanoušci v Ostravě a Praze si můžou vstříknout část trancové atmosféry už v polovině března. V pátek 11. března se můžete vybláznit v ostravském klubu Fabric a o den později v pražském SaSaZu. Obě Warm Up párty začínají v půl desáté večer a končí s rozbřeskem, v 6 hodin ráno.

Těšit se můžete na několik DJs , kteří se představí i na Trancefusion Magic. A v obou městech bude Line Up naprosto stejný.

Dvojnásobnou českou premiéru absolvují Myon & Shane 54 z Maďarska, kteří předvádějí údajně slovy nepopsatelnou show plnou mixů největších a pro mnohé nespojitelných světových hitů. Hudební superstars jim nechávají své pecky mixovat a trancový svět jim leží u nohou. Kdo ví, třeba si české obecenstvo ustele také.

Myon & Shane 54 feat. Aruna – Helpless:

Českým zástupcem těchto dvou párty bude Bon Trip, složené z DJe Bon Finix a DJe Tripmaina, které české obecenstvo již velmi dobře zná. Pozornost jistě upoutá i Michael C. Plnohodnotná Warm Up párty je přístupná od osmnácti let, stejně jako hlavní akce.

Vstupenky jsou k mání od 220 korun, VIP vstupenky, které lze zakoupit pouze pro Prahu, stojí 390 korun. Na místě je vstupné tradičně o pár desítek korun vyšší. Vstupenky jsou v prodeji od 26. ledna.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dvě Warm Up párty k Trancefusion Magic jsou připraveny