×
TOPZINE.cz

Dvě Warm Up párty k Trancefusion Magic jsou připraveny

Ochutnávku trancové hudby přichystali pořadatelé Trancefusion Magic. Hned ve dvou městech České republiky můžete částečně okusit atmosféru párty, která se koncem dubna uskuteční v pražském Průmyslovém paláci.

foto Trancefusion
Trancefusion, Zdroj: trancefusion.cz

Fanoušci v Ostravě a Praze si můžou vstříknout část trancové atmosféry už v polovině března. V pátek 11. března se můžete vybláznit v ostravském klubu Fabric a o den později v pražském SaSaZu. Obě Warm Up párty začínají v půl desáté večer a končí s rozbřeskem, v 6 hodin ráno.

Těšit se můžete na několik DJs , kteří se představí i na Trancefusion Magic. A v obou městech bude Line Up naprosto stejný.

Dvojnásobnou českou premiéru absolvují Myon & Shane 54 z Maďarska, kteří předvádějí údajně slovy nepopsatelnou show plnou mixů největších a pro mnohé nespojitelných světových hitů. Hudební superstars jim nechávají své pecky mixovat a trancový svět jim leží u nohou. Kdo ví, třeba si české obecenstvo ustele také.

Myon & Shane 54 feat. Aruna – Helpless:

Českým zástupcem těchto dvou párty bude Bon Trip, složené z DJe Bon Finix a DJe Tripmaina, které české obecenstvo již velmi dobře zná. Pozornost jistě upoutá i Michael C. Plnohodnotná Warm Up párty je přístupná od osmnácti let, stejně jako hlavní akce.

Vstupenky jsou k mání od 220 korun, VIP vstupenky, které lze zakoupit pouze pro Prahu, stojí 390 korun. Na místě je vstupné tradičně o pár desítek korun vyšší. Vstupenky jsou v prodeji od 26. ledna.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..