Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Dvacátý ročník festivalu Mezi Ploty odhaluje line-up

Vlastimil Blažek

Vlastimil Blažek

1. 4. 2011

foto Mezi PlotyBohnická léčebna otevře své brány široké veřejnosti už poslední víkend v květnu. Pro příznivce skvělé hudby, divadla a nezaměnitelné atmosféry je připraven skutečně lahodný seznam jmen.

foto Mezi Ploty

Mezi Ploty 2010, Foto: Karel Slabý, Topzine.cz

Více než jedenáct scén a přes 140 vystupujících čeká na návštěvníky při jubilejním festivalu Mezi Ploty. The Plastic People Of The Universe, Blue Effect, Tomáš Klus, Garage, Plexis, Sunflower Caravan, Dilated, Gipsy.cz, Cocotte Minutte či Dan Bárta. To je jen malá část všech vystupujících, která bude fanoušky na festivalu bavit.

Herci z předních českých divadel, jako Husa Na Provázku nebo Divadlo Na Zábradlí, obsadí s menšími soubory šest pódií. Činohra, pohyblivé divadlo, experimentální divadlo, pantomima i taneční vystoupení budou nedílnou součástí široké palety divadelních forem.

Na své si přijdou i milovníci kinematografie

Nebude chybět scéna určená pro děti a řada workshopů, stánků s lahůdkami a prezentace výrobků pacientů, pracujících v chráněných dílnách. Také promítání snímků ze spřáteleného festivalu Jeden Svět obohatí atmosféru dvacátého ročníku Mezi Ploty.

„Ten, kdo překročí náš plot na festival, je pak otevřenější i jiným akcím, které zde pořádáme,“ nechal se slyšet šéf léčebny Martin Hollý. Festival Mezi Ploty proběhne v psychiatrické léčebně Bohnice 28. a 29. května.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dvacátý ročník festivalu Mezi Ploty odhaluje line-up