×
TOPZINE.cz

Dva členové The Yellow Dogs byli zavražděni. Vrahem je jiný muzikant

Kapela The Yellow Dogs. Zdroj: oficiální facebook

Newyorskou kapelu íránského původu The Yellow Dogs postihla tragédie. Dva její členové a jeden další člověk byli v pondělí zavražděni.

FOTO: The Yellow Dogs
Kapela The Yellow Dogs. Zdroj: oficiální facebook

Oběťmi jsou bubeník The Yellow Dogs Arash Farazmand, kytarista Soroush Farazmand a jejich kamarád, také hudebník Ali Eskandarian. Všichni byli v pondělí 11. listopadu ráno ve svém bytě v Brooklynu, když se na terasu vloupal vrah.

Tím byl jiný muzikant Ali Akbar Mahammadi Rafie. Pravděpodobně donesl vražednou zbraň na střechu domu v pouzdře na kytaru. Ze střechy pak sešplhal na terasu bytu. Poté, co trojici zastřelil skrze okno bytu, spáchal sám sebevraždu.

Motiv zůstává nejasný

Vrah se s oběťmi povrchně znal, ale před několika měsíci se prý nepohodli a od té doby se neviděli. Podle manažera skupiny ale šlo o prkotinu. Motivem prý mohl být spíše jeho vyhazov z jiné kapely.

Další obyvatel domu byl postřelen do ruky, když se jiný člověk snažil vrahovi sebrat pušku. Jeho zranění však naštěstí není vážné.

The Yellow Dogs pocházejí z Íránu, ale v roce 2010 dostali azyl ve Spojených státech a žili v New Yorku. Svůj originální styl popisovali jako post punk / dance punk. Z kapely zůstala po tragédii jen dvojice, Koory a Obash. Zda formaci obnoví, zatím z pochopitelných důvodů není známo.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..