Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Dům ze Sám doma je na prodej. Máte zájem?

Foto: home-alone-youtubeKevin je sám doma. A má svůj dům rád. Proto, když vyslechne plán dvou „protřelých“ lupičů na jeho vyloupení, je odhodlaný svůj dům ochránit. Za každou cenu… A opravdu se mu to podařilo! Dům zůstal nevyloupený a stojí dál.

Foto: home-alone-youtube

Dům, kde řádil Kevin, změní brzy majitele, Zdroj: youtube.com

Pokud jste poctivě spořili na přilepšenou pro časy po odchodu do zaslouženého důchodu, abyste si ho s babičkou/dědečkem stylově užili, radím vám: důchodu se v tomhle státě stejně nedožijete, investujte do nemovitostí! Mám jeden tip. Prostorný cihlový dům stojí v pěkné lokalitě zvané Winnetka, asi třicet dva kilometrů severně od Chicaga.

Disponuje čtrnácti pokoji, které se rozkládají na ploše skoro čtyři sta metrů čtverečních. Má čtyři ložnice a velmi pěkné schodiště, které mnohé zažilo. Majitelé, kteří ho původně koupili za 875 000 dolarů (tedy asi 14,7 milionu korun) ho prodávají s mírnou přirážkou za pouhé 2,4 milionu dolarů (tedy asi 40,3 milionu korun). Domluvte si schůzku s realitním agentem. A co vás  ještě přesvědčí? Slavná filmová minulost.

Nebojte se, klika nepálí, nedostanete žehličkou do hlavy, ani se nepřilepíte ke schodům. Majitelé venkovní schody v zimě poctivě sypou, a to i ty zadní u vstupu do prádelny. Rozhodně nikdy nenechávají pod oknem povalovat různé rozšlápnutelné nebezpečné předměty jako třeba vánoční ozdobičky a mají svůj názor na zbraně, hlavně na vzduchovky… Malý Kevin už tu dávno nevládne!

Sám doma (Home Alone)

Rodinný/Komedie
USA, 1990, 98 min

Režie: Chris Columbus
Hrají: Macaulay Culkin, Joe Pesci, Daniel Stern, John Heard, Roberts Blossom, Catherine O’Hara, Devin Ratray, Larry Hankin, Kristin Minter, Kieran Culkin, John Candy, Ralph Foody, Michael Guido, Hope Davis, Ken Hudson Campbell, Ray Toler

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dům ze Sám doma je na prodej. Máte zájem?