×
TOPZINE.cz

Duhová kulička: Přihlášky podávejte do konce dubna

duhova-kulicka-1Mezinárodní  festival reklamy Duhová kulička 2010 se letos uskuteční 2. – 3. června ve Zlíně. Zadavatelé reklam mohou svá díla do soutěže přihlašovat od 1. dubna do 1. května 2010.

Zdroj: pořadatel
Duhová kulička 2010 Zdroj: pořadatel

Duhová kulička je mezinárodní festival reklamy, který se letos uskuteční již poosmé v rámci Mezinárodního festivalu filmu pro děti a mládež ve Zlíně. Jeho součástí je i soutěžní část v kategoriích televizní spoty, tisková reklama, nová média, out of home reklama a sociální a nekomerční reklama. Pro studenty českých a slovenských mediálních oborů je pak určena kategorie Young Marbles, do které lze přihlásit návrh kampaně na zadané téma. Mezinárodní odborná porota se při hodnocení zaměřuje především na kreativitu a etický rozměr soutěžních reklam. Vítězná díla postupují do hlavní soutěže jednoho z nejvýznamnějších reklamních festivalů Golden Drum.

Přihlášení  díla je velice snadné

Agentury a zadavatelé reklam mohou svá díla do soutěže snadno přihlásit prostřednictvím webové stránky duhovakulicka.cz. Po registraci a uhrazení manipulačního poplatku 4400 Kč může každý uživatel přihlásit libovolný počet prací.

Topzine.cz bude soutěžit v Duhové kuličce se svým video spotem, který můžete zhlédnout níže. Do boje vyrazíme i v dalších soutěžních kategoriích (např. s našimi plakáty).

Jak již bylo zmíněno, velký důraz při hodnocení soutěžních děl je kladen na etiku. Proto nejsou v mezinárodní porotě pouze komunikační profesionálové, ale také psychologové, akademičtí pracovníci, odborníci na oblast sociálních věd a zástupci médií.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..