×
TOPZINE.cz

Druhý koncert letošního turné. Iné Kafe převálcovalo i Brno

!Fotogalerie!Skupina Iné Kafe vystoupila v rámci své letošní šňůry také v druhém největším městě České republiky. Brněnský klub Fléda byl ve středu 12. ledna téměř kompletně zaplněn fanoušky této oblíbené slovenské partičky. Během hodinu a půl trvajícího vystoupení kapela řádně provětrala svou dosavadní tvorbu.

Peter Fóra a fanoušci skupiny Iné Kafe na koncertě v Brně. Zdroj: Tereza Ticháčková, topzine.cz

Kolem osmé hodiny večerní se konečně rozletěly dveře koncertní místnosti brněnského klubu Fléda a dav čekajících se postupně vmačkal do malých prostor, které měly toho dne rozezvučet kytary a bubny slovenské skupiny Iné Kafe. Na samotné vystoupení skupiny fanoušky se vší vervou připravila mladičká sestava jménem Johny Said The Number.

Iné Kafe vstoupilo na pódium po deváté hodině večerní stylově písní Vitaj! ze stejnojmenného alba z roku 1998. Následovalo několik sérií písní a v nich hity jako Kto Na To Pride?, Nerušte Spojenie, Ráno, Takto Nam To Stači, Vianoce, Prečo Je To Tak nebo Spomienky Na Budúcnosť. Kapela se pak rozloučila rovněž stylovou skladbou Ďakujeme Vam! Aby toho na závěr nebylo málo, ve formě přídavku posloužila také téměř historickou písní 15 Rokov.

[album:Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..