Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Dříve Borat, Ali G a Bruno, nyní čeká Sachu Barona Cohena diktátor

FOTO: Sacha Baron CohenO Sachovi Baronu Cohenovi by se dalo bezesporu říct, že je to mistr převleků. Nejprve byl rapperem jménem Ali G, následně šokoval jakožto kazašský reportér Borat, a před dvěma lety se na filmových plátnech objevil jako rakouský homosexuál Bruno. Nyní ho čeká další velká role. Co to bude tentokrát?

FOTO: Sacha Baron Cohen

Sacha Baron Cohen při přebírání Zlatého glóbu za roli Borata, Zdroj: youtube.com

Sacha Baron Cohen se objeví v komedii podle románu bývalého iráckého diktátora Saddáma Husajna s názvem The Dictator. Inspirací pro film se stal Husajnův román z roku 2000 s názvem Zabíba a král. Kniha byla vydána pod pseudonymem The Author a mimo ní má Husajn na svém kontě ještě další tři.

V chystaném snímku by si měl Cohen zahrát dokonce dvojroli, a to jednak právě postavu diktátora, a navíc ještě pasáka koz. Film by měl údajně vyprávět příběh o diktátorovi, který riskuje svůj vlastní život ve snaze o to, aby v jeho láskyplně utlačované zemi nebyla nikdy nastolena demokracie.

Dosud však ještě není známo, zda bude film přesně kopírovat knihu či jestli bude sloužit pouze jako předloha. Oproti tomu režisér snímku je už jistý. Bude jím Larry Charles – režisér již zmiňovaných komedií Borat a Bruno.

Celosvětová premiéra je naplánována na 11. května příštího roku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dříve Borat, Ali G a Bruno, nyní čeká Sachu Barona Cohena diktátor