Menu
TOPZINE.cz
Ekologie a zdravý životní styl

Dřevěný diamant: Unikátní ekologický materiál s výjimečnými vlastnostmi pro Váš interiér či exteriér! Novinka na českém trhu!

Taťána Kročková

Taťána Kročková

21. 12. 2010

Zařizujete si nové bydlení a dosud jste si nevybrali nábytek? Toužíte po něčem kvalitním, originálním a zároveň cenově dostupném? Co takhle zařídit si interiér nábytkem ze zušlechtěného dřeva, které má řadu výjimečných vlastností? Jedná se o absolutní novinku, která Vás zaručeně nezklame!

Obložení hydromasážní vany

Zdravé bydlení

Italská firma Drvena kocka d.o.o. se sídlem výroby v Bosně přináší na český trh zcela nový dřevěný materiál, který je výsledkem patentovaného procesu výroby. Produkt je trvanlivý, stabilní, maximálně odolný a také ekologický, neobsahuje žádné chemické impregnace ani nátěry!

Ekologický nábytek, který Vám nikdy neshoří!

Naprosto jedinečnou vlastností dřeva Drec je jeho nehořlavost a také odolnost vůči vodě, mrazu, slunci, hnilobě, škůdcům, plísním, sněhu, chlóru a mastnotám. Dřevo Drec je vysoce odolný dřevěný materiál, který je rezistentní i vůči agresivnímu motorovému oleji (olej se do dřeva nevsákne a nezanechá na něm tmavé skvrny).

Kulatý stůl s židlemi Drec

Pořídíte-li si terasu, obložení bazénu, vstupní bránu nebo třeba dřevěný zahradní domek či venkovní nábytek na zahradu, který je vyroben ze dřeva Drec, můžete si být jistí tím, že bude stále vypadat jako nový. A to bez pravidelné chemické údržby!

Kvalita, trvanlivost a stabilita získaných vlastností je zaručena třicetiletou garancí.

Drec je materiál, který již nepotřebuje žádnou další údržbu!

Jak je to možné? Unikátní vlastnosti dřeva jsou výsledkem patentovaného procesu výroby, který zušlechťuje kvalitní listnaté (bukové) dřevo tak, že zcela změní jeho mechanické, fyzikální a estetické vlastnosti. Dřevo tak nabývá na hmotnosti o 15% a stává se pevnějším, tvrdším, stabilnějším a maximálně odolným. Použití tohoto materiálu je naprosto univerzální!

Stavební panel Drec

Nábytek je vyráběn z dřevěných cihel Mattonlegno. Díky patentovanému procesu dřevo získává speciální přirozený červenohnědý až červenočerný odstín, který není jednolitý.

Firma Drvena kocka d.o.o. nabízí produkty na míru, od truhlíků, venkovních laviček, zahradních altánů a chatek až po schodiště, barové židle, postele, jídelní sestavy, obložení bazénů i saun a kompletní sestavy barových pultů.

Finanční dostupnost pro každého!

Vzhledem k unikátním vlastnostem získaného materiálu se předpokládá také jeho unikátně vysoká cena, ovšem opak je pravdou! Dřevo Drec má dosti podobné vlastnosti jako teakové dřevo, ale cenou Vás překvapí!

Schodiště Drec

Kontakt:

Zástupce italské firmy Drvena kocka d.o.o. pro ČR, SK a PL:

Mgr. Radka Jurková Rosaspina

Tel.: +39 / 34 80 38 51 68

+420/ 773 529 832

Mail: radka.jurkova@libero.it

drevo-drec@email.cz

Kontakt pro ČR:

David Bužek

Tel.: +420 / 774 709 690

Mail: david_buzek@centrum.cz

DRVENA KOCKA d.o.o.

Patentovaná výroba dřeva Drec

Výroba stavebních prvků ze dřeva Drec

Zákazková výroba nábytku pro interiér a exteriér ze dřeva Drec

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dřevěný diamant: Unikátní ekologický materiál s výjimečnými vlastnostmi pro Váš interiér či exteriér! Novinka na českém trhu!