Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Drama na téma „jak udržet příběh Sexu ve městě 2 v utajení“

sex-and-the-city-2Ve chvíli, kdy Kim Cattrall slíbila, že neprozradí nic z děje připravovaného snímku, netušila, že jí čekají děsivé dny. Nyní je zděšená při pomyšlení, že by vyšla z domu se scénářem v ruce.

Sex ve městě 2

Sex ve městě 2

Scenáristka Kim Cattrall se nemůže dočkat, až půjde pokračování romantického filmu Sex ve městě na plátna kin. Už jí unavuje skrývat přede všemi scénář. Filmoví tvůrci varovali jak jí, tak všechny herce v čele se Sarah Jessicou Parker, aby se vyvarovali jakémukoli bližšímu popisu právě vznikajícího snímku dřív než v květnu, kdy má premiéru.

Ovšem sama scenáristka se postarala o celosvětový rozruch. Vloni se totiž fotografům povedlo pořídit její snímek s kopií scénáře, omylem odhalujícím část textu. Cattrall už dlouho vadí tlak, který je na ní vyvíjen.

„Je to šílené,“ svěřuje se, „musíte si pořád dávat strašný pozor, když se upíšete, že nic neprozradíte. Časem se to dostane do fáze, kdy se děsíte jít po ulici se svou prací v ruce, jen aby snad někdo koutkem oka nezahlédl, co obsahuje. Velmi se mi uleví, až bude film v kinech a já si budu moci vydechnout.“

Z nedostatku informací (který média nenávidí) o pokračování slavného seriálového hitu, pak vznikají různé fámy a dezinterpretace. Jako například ta o natáčení třetího filmového Sexu ve městě.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Drama na téma „jak udržet příběh Sexu ve městě 2 v utajení“