Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Dr. House bude mít šestou sérii!

gregory-house.jpgCelosvětově známý populární seriál Dr. House se dočkal svého, v pořadí již šestého, pokračování. My si na něj budeme muset ještě chvíli počkat, v Americe ale půjde do vysílání již za týden.

Gregory House

Gregory House

Pro ty, kteří by náhodou tento pořad neznali, nutno podotknout, že se jedná o doktora, který se, i se svým týmem, zabývá lidmi s neobyčejnými zdravotními problémy. Na začátku každého dílu bývá představena osoba, okolo které se následně celý díl seriálu točí. Doktor House se poté snaží zjistit příčiny pacientových (vždy) neobyčejných příznaků.

Děj se samozřejmě točí nejen okolo pacienta, ale i kolem hlavních postav, které se stále vyvíjí, stejně jako jejich vzájemné vztahy. Kromě Gregoryho House v seriálu často narazíme na  jeho nadřízenou Lisu Cuddyovou, která povětšinou krotí doktorovy výstřelky. Dále na (asi jediného) Housova přítele Jamese Wilsona a lékařský tým, který společně s ústřední postavou seriálu zjišťuje, co s pacienty vlastně je. Tento tým je tvořen Allison Cameronovou, Ericem Formanem a Robertem Chasem, později je však vyměněn.

Dr. House se těší oblibě nejen u nás, ale i v zahraničí. Dokonce obdržel řadu ocenění, většinou prostředcnitvím Hugha Laurie za ústřední postavu seriálu. Také proto se tvůrci rozhodli pro natočení šesté řady (a uvažují o sedmé).

Příhody tohoto prazvláštního doktora nás tak i nadále budou provázet pozdními večery.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dr. House bude mít šestou sérii!