Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Dopravní podnik Praha přichází s novinkou. Wi-fi v tramvaji zdarma!

Redakce

Redakce

31. 3. 2011

DPP od 31. března nabídne cestujícím v tramvaji zkušební připojení k internetu prostřednictvím wi-fi. Tato novinka bude k dispozici v modernizovaném voze KT8N2, který vyjíždí z vozovny Hloubětín.

FOTO: Stará tramvaj na Malostranském náměstí

V historických vozech byste wi-fi hledali jen těžko, Zdroj: sxc.hu

Doba, kdy jste čekali několik minut, než se připojíte k internetu přes pevnou linku, jsou dávno pryč. Dnes se svět mění s každou vteřinou. A kde dnes nejrychleji získáte nejnovější zprávy? Ano, přes internet.

DPP to ví, a proto od 31. března nabídne cestujícím v tramvaji KT8N2 možnost připojit se zdarma k internetu. Tato unikátní tramvaj bude ve zkušebním provozu minimálně šest měsíců, během kterých se lidé mohou prostřednictvím wi-fi sítě připojit během jízdy zcela bez poplatků.

FOTO: Připojit se přes wi-fi je snadné

Připojit se přes wi-fi k internetu bude teď více než snadné

Kromě internetu budou v tramvaji nově také LCD obrazovky, na kterých budou moci lidé sledovat reklamní spoty, prezentace DPP, informace o SMS jízdenkách a také o pravidlech, která mají cestující dodržovat.

Marketingová kampaň DPP má upozornit na to, jak se chovat v dopravních prostředcích a přitom neohrozit bezpečnost svoji ani spolucestujících.

Pokud se zkušební provoz v modernizované tramvaji osvědčí,  DPP rozšíří nové technologie i do nejnovějších tramvají 15T Forcity od výrobce Škoda Transportation a. s.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dopravní podnik Praha přichází s novinkou. Wi-fi v tramvaji zdarma!