Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Doplňky na silvestrovský večírek, které musíte mít

Vladimíra Pochylá

Vladimíra Pochylá

31. 12. 2010

Přinášíme vám pár věcí, které by měly být součástí vaší výbavy na silvestrovský večírek. Některé jsou pro parádu, jiné jsou potřebné, takže se ještě můžete rychle nechat inspirovat.

FOTO: Kabelky

Kabelky, Zdroj: H&M.com

Kabelka

Módní a praktický doplněk, který má každá dáma vždy při sobě. Na večírek vám stačí jen menší kabelka či psaníčko. Nezapomeňte na kapesníčky, balzám na rty, lesk a žvýkačky.

FOTO: Ozdobné čelenky

Ozdobné čelenky,Zdroj: H&M.com (1.,2.), Ann Christine (3.), New Yorker (dole)

Čelenky a sponky do vlasů

Malé ozdoby, které udělají velkou parádu. Pokud si stále nevíte rady s účesem, tak zvolte jednoduchost – lehké lokýnky s čelenkou budou vypadat krásně. Udělat si můžete i jednoduchý culík či drdol, ozdobit je hezkou sponkou a klidně přidat i zdobnou čelenku.

FOTO: Šperky

Šperky, Zdroj: H&M.com

Šperky

Čím blyštivější a větší, tím lepší! Na oslavu konce roku se hodí trochu přehnanosti, barev a lesku! Samozřejmě všeho s mírou, ať neskončíte jako vánoční stromeček. Vsaďte na masivní šperky, jeden na krk a jeden na zápěstí. Prsteny k tomu a můžete vyrazit.

FOTO: Dámské spodní prádlo

Dámské spodní prádlo, Zdroj: Ann Christine

Spodní prádlo

To je přece samozřejmé! Přece nevyrazím ven bez prádla! To my samozřejmě víme, ale důležité je si vzít prádlo pěkné, nejlépe v kompletu! Zkusit můžete i body či korzet. Pokud budete trávit Silvestra na horské chatě, tak je samozřejmě lepší dát přednost bavlně před krajkou, kterou si směle můžete vzít do klubu.

FOTO: Doplňky

Různé doplňky, Zdroj: New Yorker

Ostatní doplňky

Ozdobit svůj outfit můžete hodinkami – s nimi půlnoc rozhodně nepromeškáte, rukavičkami, koženými náramky, šátkem, šálou i čepičkou.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Doplňky na silvestrovský večírek, které musíte mít