×
TOPZINE.cz

Doplňky na silvestrovský večírek, které musíte mít

FOTO: Kabelky
Kabelky, Zdroj: H&M.com

Přinášíme vám pár věcí, které by měly být součástí vaší výbavy na silvestrovský večírek. Některé jsou pro parádu, jiné jsou potřebné, takže se ještě můžete rychle nechat inspirovat.

FOTO: Kabelky
Kabelky, Zdroj: H&M.com

Kabelka

Módní a praktický doplněk, který má každá dáma vždy při sobě. Na večírek vám stačí jen menší kabelka či psaníčko. Nezapomeňte na kapesníčky, balzám na rty, lesk a žvýkačky.

FOTO: Ozdobné čelenky
Ozdobné čelenky,Zdroj: H&M.com (1.,2.), Ann Christine (3.), New Yorker (dole)

Čelenky a sponky do vlasů

Malé ozdoby, které udělají velkou parádu. Pokud si stále nevíte rady s účesem, tak zvolte jednoduchost – lehké lokýnky s čelenkou budou vypadat krásně. Udělat si můžete i jednoduchý culík či drdol, ozdobit je hezkou sponkou a klidně přidat i zdobnou čelenku.

FOTO: Šperky
Šperky, Zdroj: H&M.com

Šperky

Čím blyštivější a větší, tím lepší! Na oslavu konce roku se hodí trochu přehnanosti, barev a lesku! Samozřejmě všeho s mírou, ať neskončíte jako vánoční stromeček. Vsaďte na masivní šperky, jeden na krk a jeden na zápěstí. Prsteny k tomu a můžete vyrazit.

FOTO: Dámské spodní prádlo
Dámské spodní prádlo, Zdroj: Ann Christine

Spodní prádlo

To je přece samozřejmé! Přece nevyrazím ven bez prádla! To my samozřejmě víme, ale důležité je si vzít prádlo pěkné, nejlépe v kompletu! Zkusit můžete i body či korzet. Pokud budete trávit Silvestra na horské chatě, tak je samozřejmě lepší dát přednost bavlně před krajkou, kterou si směle můžete vzít do klubu.

FOTO: Doplňky
Různé doplňky, Zdroj: New Yorker

Ostatní doplňky

Ozdobit svůj outfit můžete hodinkami – s nimi půlnoc rozhodně nepromeškáte, rukavičkami, koženými náramky, šátkem, šálou i čepičkou.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..