Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Dominika Mesárošová: Z Playboye rovnou na molo

Lucie Vrožinová

Lucie Vrožinová

2. 3. 2010

Dominika MesárošováMnoho lidí vlastně ani neví, odkud se vzala a jakým způsobem se dostala do showbussinesu. Přesto tato bývalá go-go tanečnice patří mezi vyhledávané modelky, honorované královskými sumami. Zároveň je ale také známou provokatérkou, která dělí veřejnost na dva tábory.

Dominika Mesárošová, zdroj: dominika.mesarosova.cz

Dominika Mesárošová, zdroj: archiv Dominiky Mesárošové

Dominika se narodila 15. 9. 1985 ve znamení  Panny. Tvrdí o sobě, že toto znamení k ní rozhodně sedí, jelikož se považuje za velkou puntičkářku. Měří úctyhodných 176 cm a její míry 90-62-90 by si přála mít snad každá žena. Vystudovala střední odborné učiliště s maturitou v Praze. Výborně se domluví anglicky a také německy. Mezi její zájmy patří snowboard, plavání, brusle, tenis, fitness a hlavně cestování po světě.

O Dominice jsme se dozvídali především v souvislosti s plastickou operací jejího poprsí. Hlavně díky tomu se stala nejen vyhledávanou modelkou a fotomodelkou, ale také partygirl, která nesmí chybět na žádné události ani na večírku. V názoru na její osobu se národ dělí na dvě poloviny. Jedna ji má ráda, druhá jí opovrhuje a tvrdí, že na ní není nic pěkného a zajímavého kromě jejích prsou. Dominika má v showbussinesu spoustu nepřátel v čele s Pavlem Novotným, který se zřejmě Dominiky nebojí a v médiích upřímně rozhlašuje, co si o její osobě myslí.

Pojďme ale k její kariéře. Dominika předváděla nejen pro známé české návrháře, jakými jsou například Jiřina Tauchmanová nebo Miroslav Bárta, ale také pro světové značky jako například Calvin Clein nebo Guess. Pózovala pro Hustler a  Playboy a dále předváděla kolekci S´Oliver, Nell od Anastacie nebo Tricoline. Za zajímavý moment ve své kariéře považuje také focení svatebních šatů pro španělského návrháře.

Díky svému umění prorazit za každou cenu měla možnost úzce spolupracovat s několika významnými českými fotografy. Jimi jsou Milan Hladil, Jan Tůma, Petr Weigl a Radek Kalous. Kromě modelingu působí jako občasná moderátorka společenských akcí a organizátorka módních přehlídek. Její poslední významnou pracovní nabídkou bylo natáčení videoklipu pro českou skupinu Rybičky 48, kde ztvárňuje hlavní roli a jak jinak než opět sexbombu.

Je zřejmé, že Dominika má kolem sebe spoustu rivalek a rýpalů, kteří ji nenechají chvíli na pokoji a rozšiřují o ní zvěsti, ať už pravdivé, či ne. Každopádně Dominika se drží, je vůči určitým pomluvám imunní a snaží se, aby byla pracovně ještě více úspěšná, než byla dosud. Tak uvidíme, jak dlouho se jí ještě podaří udržet se na výsluní českého showbussinesu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dominika Mesárošová: Z Playboye rovnou na molo