Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Doctor Who a Battlestar Galactica se objeví i na Pragoconu!

Jan Nohovec

Jan Nohovec

7. 1. 2010

pragocon-perexPokud jste se zúčastnili podzimního Festivalu fantazie Speciál, mohli jste zaregistrovat, že dvě samostatné linie Galacticon a CultCon vyhlásily vzájemnou spolupráci a spojily se do jednoho celku. Důkazem, že mezi těmito dvěma fenomény to může fungovat, je i jejich comeback na lednovém Pragoconu.

bsgtardis-pragocon-2010

Zdroj: tardis.torchwood.cz

Battlestar TARDIS linie se objeví po boku mnoha scifistických linií, které v minulých letech vymizely, a podle všeho by to mělo stát za to. Sami organizátoři na svých webových stránkách prohlašují:

„My samozřejmě nesmíme chybět a po vydařené spolupráci s CultConovou linií (Dr. Who, Torchwood a další britské seriály), kterou jsme si vyzkoušeli na podzimním Festivalu Fantazie Speciál, v ní pokračujeme i další rok. Pod názvem Battlestar TARDIS tak na Pragoconu najdete přednášky, promítání, workshopy a soutěže, které se týkají jak Battlestar Galacticy a Capricy, tak i již zmíněného Dr. Who, Torchwoodu, ale i Monty Pythona, Simona Pegga apod.“

Pohledem do prvního nástřelu programu zjistíte, že se chystají například přednáška o hudbě k seriálu Doctor Who z taktovky Murrayho Golda, mnoho soutěží i pořad o britském slangu. A když už jsme u těch soutěží, organizátoři vyhlásili Doctor Who Jukebox, klání o nejlepší musicvideo z doktorovského univerza.

Podrobnosti o Jukeboxu a celé linii Battlestar TARDIS najdete na pragocon.cz a tardis.torchwood.cz .

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Doctor Who a Battlestar Galactica se objeví i na Pragoconu!