Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Dobyjí hráči Divokých kmenů hrad v Krušných horách?

Martin Peška

Martin Peška

23. 5. 2009

hrad-loket-600x338Česká administrátorka hry Divokekmeny.cz pro své hráče plánuje uskutečnit nezvyklé setkání, které by podle předběžných informací mohl proběhnout se začátkem nového školního roku na jednom z hradů v Krušných horách.

„Ráda bych první víkend v září strávila s hráči na hradě v Krušných horách. Program by měly obstarat například skupiny historického šermu nebo kapela,“ uvedla Mirka Gretznerová alias Indigra, která zpracuje český herní server.

O který konkrétní hrad je zatím v utajení. V rozhovoru pro Topzine.cz však Indigra vyloučila, že by se jednalo o Hrad Bečov nad Teplou, Loket nebo Ostroh.

Zda se sraz hráčů na hradě opravdu uskuteční, rozhodne zájem hráčů. Předběžně registrovat se můžete zasláním mailu s předmětem HRAD na mirka@innogames.de, kam je třeba uvést přezdívku ze hry, herní svět a věk zájemce. V pondělí 8.  června bude tato předběžná registrace ukončena a bude oznámeno, zda se přihlásil minimální počet hráčů, který byl stanoven na 200.

Sraz hráčů na Festivalu fantazie se na začátku letošních letních prázdnin pravděpodobně neuskuteční. O definitivním rozhodnutí nad setkáními hráčů oblíbené on-line hry budeme na Topzine.cz informovat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dobyjí hráči Divokých kmenů hrad v Krušných horách?