Menu
TOPZINE.cz
Cestování

Do Sardinie zadarmo s limitovanou nabídkou letenek od Sardegna Travel

Samcová Jana

Samcová Jana

6. 2. 2010

sardinieTrendem posledních let je nechávat koupi zájezdu až na den odletu. Cestovní kanceláře nabízejí dovolenou i na takzvaný first moment a kdo si s nákupem pospíší, neprohloupí. Příkladem budiž CK Sardegna Travel, která hodila všanc 250 letenek zdarma!

Zdroj: Sardegna Travel

Zdroj: Sardegna Travel

Že se s koupí zájezdu vyplatí neotálet, dokazuje limitovaná nabídka letenek zdarma na italský ostrov Sardinie. Prvních 250 zákazníků, kteří si objednají dovolenou v oblastech Ogliastra a Oristano, má šanci získat letenku zdarma. Přičemž je volných 150 míst do Ogliastra a 100 míst do Oristana. Stejnou možnost mají i ti, kteří se rozhodnou do Sardinie vycestovat trajektem. Ve hře je 200 zpátečních jízd. Ušetřit lze až 10 tisíc korun na osobu.

Sardinie je ideálním místem pro každého, kdo hledá exotiku, dobrodružství, sportovní vyžití, ochutnávání nových kuchyní nebo historii. To vše spolu s panenskou přírodou a průzračnou hladinou moře vytváří dokonalou harmonii. V Sardinii je po většinu roku příjemné klima s minimem srážek. Léto bývá horké a slunečné. Užít si volné dny lze ale i mimo sezónu, kupříkladu na lyžích. Sport je ostatně na Sardinii velmi přístupný a vyhledávaný. Ať už jste příznivci trekkingu, pěších výletů, golfu nebo plavání, vždy si tu přijdete na své. V Sardinii je údajně nejvyšší koncentrace lidí starších sto let právě díky kladnému vztahu ke sportu, díky příznivému podnebí, nedotčené přírodě a zdravému životnímu stylu, který Sardiňané chovají.

Fotografové ocení oblázkové pláže s jemným bílým pískem, bizarní skalní útvary, jeskyně, husté křoviny, i unikátní faunu s desítkami druhů ptactva, nebo populárními sardinskými veverkami. Vyznavačům historie vychází vstříc pověst o bájné Antlantidě, která údajně bývala právě tady, i pozůstatky dávné civilizace Nuragů, se strážnými věžemi a příbytky víl. Nelze opomenout ani fénický Tharros, sídliště z osmého století před naším letopočtem, množství románských kostelů a katedrálu Santa Maria v městečku Alghero.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Do Sardinie zadarmo s limitovanou nabídkou letenek od Sardegna Travel