Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Do Prahy přijedou Holiday On Ice se svou Energia show

Redakce

Redakce

3. 12. 2009

holiday-on-ice-1Bruslaři Holiday On Ice se představí v lednu v pražské O2 Aréně s Show Energia, která je o tom, co spojuje věci ve vesmíru,tedy o energii. Průvodci této podívané jsou dva klauni Ein a Stain, se kterými sledujeme probuzení světla, energie a elementů na naší planetě. Následuje zrození člověka, v rámci kterého se potká Zlatá labuť s Bohem plazem  – Nagou a transformací Plaza vznikne člověk.

Bruslaři Holiday on Ice - Energia show, zdroj: archiv

Bruslaři Holiday on Ice - Energia show, Zdroj: archiv

Ein a Stein poté objeví červenou pásku, jež je metaforou spojení show a vesmíru a vedou nás do království podmořského boha a jeho poddaných, na Neptun. Sílu ohně zažijete na Marsu, kde klauni skáčí skrze ohnivé kruhy a pokračují na Venuši, planetu lásky. Zde se objevuje šaman, který přivádí ze všech rohů zvířata společně s velkým koněm, do kterého se Venuše zamiluje. Šaman proto koně přemění v člověka a nechá je oddat se lásce.

Později budete svědkem tanga Slunce a Měsíce, kdy se Měsíc poddává hravosti Slunce. Veselost potrvá a salsu začnou tančit i všechny ostatní planety. Ein a Stain podléhají únavě, když potkají kněžku Anju, která je naučí pracovat s energií pomocí harmonie Jin a Jang. Závěr tvoří masivní slavnosti Diwali, což je oslava světla, která nám říká, že bychom se měli spojit a využít naši energii světla, čímž dosáhneme míru a harmonie.

V hlavních rolích se představí například bruslař Cameron Medhurst (Ein) , který s Holiday on Ice bruslí od roku 1992, kdy také začal svou profesionální kariéru.  Jeho hereckým kolegou – Steinem – je Ryan McKinnon, jež vás ohromí svými téměř kaskadérskými kousky. Není se čemu divit, jelikož je na ledě od svých devatenácti měsíců, protože jeho rodiče vlastnili bruslařský stadion. Trojné skoky, loopy a flipy předvede Mauro Bruni, Slovanské umění oceníte u výkonu Poláka Michala Zycha a Rusky Niny Ulanové. Další taneční pár tvoří Běloruska Isabelle Gauthier a Kanaďan Vitali Lysenka, kteří svůj první společný úspěch sklidili v Disneyho ledové show jako Mickey a Minnie Mouse. Své debutové vystoupení s Holiday On Ice předvede Američanka Alicia Graf, která předvede například dvojitý axel, za který dostala 2 zlaté medaile na UFS.

Bruslaři Holiday on Ice - Energia show, zdroj: archiv

Bruslaři Holiday on Ice - Energia show, zdroj: archiv

Vstupenky na tuto jedinečnou show jsou k dostání ve všech prodejních místech Sazka a.s nebo na webovém portálu Sazkaticket. Jejich cena se pohybuje od 390 do 1100 korun a dětská sleva činí 25 procent.

Holiday On Ice 2010

22. ledna 2010 – 15 hodin

22. ledna 2010 – 19 hodin (Speciální host DJ Bobo)

23. ledna 2010 – 15 hodin

23. ledna 2010 – 19 hodin

24. ledna 2010 – 14 hodin

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Do Prahy přijedou Holiday On Ice se svou Energia show