Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Do Prahy míří další hardcoreová nálož v podobě Dance Gavin Dance

Redakce

Redakce

15. 4. 2010

In Fear and Faith promo, Zdroj: myspace.com/infearandfaith!Vstupenky!Zdá se, že je letošní rok nakloněn hardcoreové hudbě, protože mnohým fanouškům v uších ještě doznívá koncert Underoath a už je pro ně přichystána další várka zajímavých jmen. Dne 20. dubna se do pražského klubu Futurum chystají experimentátoři Dance Gavin Dance a společnost jim budou dělat In Fear and Faith a Asking Alexandria.

Dance Gavin Dance, Zdroj: myspace.com/dancegavindance

Dance Gavin Dance, Zdroj: myspace.com

Dance Gavin Dance je experimentální hardcoreová kapela ze Spojených států, která ve své hudbě kombinuje zajímavou směs hardcoru a funky. Jedním ze zakládajících členů byl Jonny Craig, který ale později přešel k formaci Emarosa, kterou budeme mít šanci vidět začátkem května.

>>> Koupit vstupenky zde <<<

Dance Gavin Dance si na své evropské turné přizvali jako hosty své americké sousedy In Fear and Faith, kteří jsou známí svým specifickým elektronickým zvukem doplněným kvalitní kombinací screama a čistých zpěvů.

Trojici uzavírají Asking Alexandria z Anglie, která má hudebně blízko právě k In Fear and Faith. V současné sestavě služebně nejmladší kapela z vystupujících. Přesto má za sebou dlouhou historii sahající až do roku 2003, která zahrnuje několik formací a názvů, ze kterých se vykrystalizovala do současné podoby.

Vstupenky jsou v předprodeji za 329 korun a koupit je můžete online zde. Na místě pak za 400 korun.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Do Prahy míří další hardcoreová nálož v podobě Dance Gavin Dance