×
TOPZINE.cz

Do Liberce míří Ondřej Neff, do Ostravy Ivo Šmoldas

Kultura je neustále všude kolem nás, ale abychom vám usnadnili její hledání, nabízíme několik pozvánek na mimopražské akce.  Pozveme vás na večery se zajímavými osobnostmi jako je Ivo Šmoldas nebo Ondřej Neff, nahlédnout můžete také do české historie.

FOTO: Sci-fi literatura
Sci-fi literatura, Foto: Daniel Husek, Topzine.cz

Ivo Šmoldas je muž mnoha žánrů a profesí. Básník, publicista, překladatel a nakladatelský redaktor, který má na internetu několik fanclubů. Pokud ho chcete více poznat, nenechte si ujít jeho besedu a autogramiádu, která se bude konat v pátek 21. ledna od 17 do 18 hodin v Domě knihy Librex v Ostravě.

Knihkupectví a antikvariát Jaroslava Fryče v Liberci bude v sobotu 22. ledna v 18 hodin hostit Ondřeje Neffa, autora sci-fi povídek a románů, prozaika a novináře. Známý je také proto, že v roce 1996 založil první český internetový deník Neviditelný pes. Nenechte si ujít autorský večer s touto významnou osobností české literatury.

Co víte o české historii?

700. výročí nástupu Lucemburků na český trůn. Na toto téma bude přednášet Prof. Mgr. Libor Jan, Ph.D. v Knihovně Karla Dvořáčka ve Vyškově. Zajímavou přednášku spojenou s křestem sborníku k 730. výročí bitvy na Moravském poli můžete navštívit v úterý 25. ledna v 16:30 hodin.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..