Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Dnešní program: Božská komedie na Libuši!

Redakce

Redakce

26. 8. 2010

Božskou komedii nemusíme hledat pouze v knihovnách nebo ve středoškolských sešitech. Stejný název pyšně nese i na první pohled nenápadný steak bar na Libuši.  Stejně jako v samotné knize se i zde můžeme nechat unést obdivuhodnou kvalitou.

Útulný interiér restaurace skýtá dočasné útočiště pro 95 hostů v několika místnostech. Nekuřáci uvítají zimní zahradu, sportovní fanoušci pak místnost s televizí. Pro ostatní návštěvníky je připravené klimatizované podkroví.

Na co se můžeme těšit?

Přehledný jídelní lístek myslí na širší spektrum klientů. Spokojeni budou vegetariáni, i ti nejmenší z nás. Největší důraz je však kladen na steakovou kuchyni. Milovníci šťavnatých mas mohou pustit uzdu své fantazii.

Na výběr je několik druhů mas o různé hmotnosti (hovězí roštěnec, svíčková, argentinská roštěná a rumpsteak, vepřová panenka a krkovice), řada teplých nebo studených omáček a samozřejmě několik všedních i nevšedních příloh.

Dobrým znamením je také opakování některých surovin ve více pokrmech. To zaručí jejich čerstvost. Potěšující je rovněž denní nabídka za přátelskou cenu.

Nečekejte peklo, ani očistec

Na objednané pokrmy nebudete čekat dlouho. Jsou servírovány moderním způsobem. Jednoduché a čisté zdobení lahodí oku a samotná konzumace je procházkou rájem. Kulinářský zážitek podpoří i příjemná obsluha.

FOTO: Božská komedie - vchod

Zdroj: Filip Trousi, Topzine.cz

Návštěva Božské komedie určitě nebude smrtelným zásahem do rodinného rozpočtu. Věřím, že pokud ji navštívíte, budete odcházet spokojeni a investovaných peněz nebudete litovat. Možná se budete i rádi vracet. Vždyť většina komedií končí šťastně.

www.bozskakomedie.cz
Adresa:
Libušská 325/160, Praha 4 – Libuš
Otevírací doba:
Otevřeno denně od 11:30 – 24:00 hod.
Bezbariérový přístup:
Ne
Nekuřácká část:
Ano
Tip na jídlo:
Rumpsteak, gratinované brambory – 159+45Kč
Hodnocení:
Jídlo ***** Obsluha ***** Atmosféra ****

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dnešní program: Božská komedie na Libuši!