×
TOPZINE.cz

Dnešní koncert Lennyho Kravitze v Praze bude přeložen z důvodu nemoci

Lenny Kravitz, Zdroj: archiv zpěváka

Lékařské nařízení vokálního odpočinku přijmělo Lennyho Kravitze k přeložení koncertu v Praze, který se měl konat dnes – 13.11.2014 v O2 Areně. Umělec trpí virovou infekcí a je v péči lékaře, který mu doporučil nekoncertovat během následujícího týdne.

Lenny Kravitz, Zdroj: archiv zpěváka
Lenny Kravitz, Zdroj: archiv zpěváka

Lenny chce podat co nejlepší výkon a svým fanouškům zprostředkovat co možná nejlepší zážitek ze svého živého vystoupení. Z přeložení termínu koncertu je neuvěřitelně zklamán. Proto doufá, že co nejdříve oznámí nové datum koncertu, aby svoje fanoušky potěšil i v Praze.

Lenny Kravitz, původním jménem Leonard Albert Kravitz, se narodil v New Yorku v rodině ukrajinského emigranta, pak producenta Sy Kravitze a bahamské herečky Roxie Roker. Od tří let hrál na bicí, v pěti už držel v ruce kytaru a postupem času se z něho stal multiinstrumentalista. Hraje na bicí, kytaru, baskytaru i klávesy.

V roce 1993 Lenny vyhrál několik cen, například MTV Video Music Awards a American Music Awards. V roce 2000 ceny Grammy za skladbu American Woman, která se stala velkým hitem.

static.squarespace.com

Nový termín koncertu a další informace budou oznámeny v nejbližší době. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..