Menu
TOPZINE.cz
Nákupy a nakupování

Dlouhodobý pronájem auta. Nový trend šetří řidičům čas i peníze

Pořízení nového automobilu často spolkne veškeré úspory, leasing s sebou zase přináší určitá rizika. Dlouhodobý pronájem vozu může být vhodným řešením pro mnoho lidí, kteří chtějí mít neustálý přístup k automobilu, neztrácet čas a vyhnout se možným nepříjemnostem.

Vždyčky jsem auto vlastnil, další si nejspíš pronajmu

Ceny nových automobilů každým rokem stoupají. Z toho důvodu lidé častěji sahají po ojetých vozech nebo volí operativní leasing. Pořízení ojetého vozu se může na první pohled zdát jako skvělá investice, avšak při častých opravách v servisu se vám může nepříjemně prodražit.

Výhrou nemusí být ani operativní leasing, který s sebou sice přináší výhody v podobě nového vozu bez počátečních nákladů, ale zároveň s sebou nese pevné závazky, jako je zdlouhavé papírování pravidelné splácení a neustálá péče o vozidlo. Na rozdíl od nákupu auta či leasingu je dlouhodobý pronájem auta v mnoha ohledech výhodný.

Co je dlouhodobý pronájem auta a jak funguje?

Český Driveto Klub si uvědomuje značné nevýhody nákupu auta i klasického operáku. Přináší proto službu, která nabízí komplexní, rychle proveditelný a zároveň finančně výhodný dlouhodobý pronájem aut bez závazků. Zájemci si chválí také pohodlí při výběru vozu a větší péči v průběhu pronájmu.

Výhody dlouhodobého pronájmu u Driveto Klubu

  • Výběr aut Driveto je široký. Veškeré automobily jsou navíc skladem a dostupné už do několika dnů.
  • Čeká vás pouze jednoduché papírování. Stačí vám občanský a řidičský průkaz. Pokud si chcete auto pronajmout jako firma, potřebujete také výpis z účtu.
  • K dlouhodobému pronájmu nemusíte podepisovat žádnou smlouvu.
  • Celý proces vyřízení dlouhodobého pronájmu zabere jen pár minut.
  • Součástí ceny automobilu je vždy garanční servis, pojištění (i GAP), pneumatiky a jejich výměna i kompletní servis vozu.
  • Auto můžete snadno vrátit. Klidně ze dne na den, a to bez jakékoliv pokuty.

Pro koho je dlouhodobý pronájem auta ideální?

Driveto Klub dlouhodobý pronájem výrazně ulehčuje a umožňuje tak flexibilní cestování autem. Proto jsou jeho služby vhodné pro lidi starší 25 let, OSVČ i firmy. Driveto Klub je obzvlášť výhodný pro podnikatele, kteří se odmítají vázat klasickým operativním leasingem a zároveň si chtějí nechat otevřená zadní vrátka pro případ, že by jejich podnikání vyžadovalo okamžitou výměnu auta. Podnikatelé si navíc mohou dát vůz do nákladů a často se také vyhnout odvodům DPH.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Dlouhodobý pronájem auta. Nový trend šetří řidičům čas i peníze