×
TOPZINE.cz

Dlouhá cesta Česko Slovenské SuperStar aneb třetí den

IMG_8654Třetí den SuperStar, nazývaný Dlouhá cesta, se konal na brněnském výstavišti. Tento den byl zároveň poslední, kdy porota mohla rozhodnout o osudech soutěžících. Tak vznikla finálová skupina 24 soutěžících, o nichž již nadále budou rozhodovat hlasy diváků.

IMG_8413
Foto: Hana Vítová

Vyhlášení výsledků probíhalo tentokrát poněkud netradičně. Porotci seděli každý u jiného stolu a soutěžící k nim docházeli jednotlivě a slyšeli tak ortel individuálně. Postupně takto vybrali 24 finalistů stylem 6 Češek a 6 Slovenek, 6 Čechů a 6 Slováků.

Pojmenování tohoto dílu Dlouhá cesta bylo skutečně příhodné. Všichni soutěžící za sebou měli téměř dva dny beze spánku, a tak přicházeli před porotce unavení, vyčerpaní, často ještě se slepenýma očima. Obzvlášť náročné to muselo být pro mladší část party, mnoha postoupivším je teprve patnáct let!

O to bylo napínavější sledovat, kdo půjde po superstarové cestě dále a kdo se naopak vrátí odkud přišel. Obrovským zklamáním jistě bylo vypadnutí českého favorita Petra Ševčíka, jemuž Marta Jandová smutně oznámila, že jeho psychika by nátlak soutěže nezvládla. Většina vybraných finalistů je ale složena z diváckých miláčků, kteří si už během všech proběhlých castingů stačili získat své fanoušky.

Postoupili:

Slovenky: Karolína Malerníková, Dominika Maščuchová, Lucia Láncošová, Nikoleta Balogová, Dominika Stará, Paulína Ištvanicová

Češky: Aneta Galisová, Adriana Kopecká, Leona Šenková, Monika Bagárová, Debora Kahlová, Markéta Konvičková

Češi: Ben Cristovao, Martin Chodúr, Lukáš Michna, Ahmad Hedar, Leo Machala, Miroslav Šmajda

Slováci: René Bošela, Thomas Puskailer, Denis Lacho, Ján Ločaj, Jan Bendig, Marek Lacko

Soutěžící, kteří postupují do finále již známe. Teď už je jejich další postup na divácích. Od této chvíle budou rozhodovat diváci svými hlasy, kdo postoupí a s kým se Česko Slovenská SuperStar rozloučí. Nechme se překvapit a sledujme dál, jak se bude situace měnit. Jak bude stres působit na soutěžící a jejich výkony.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..