Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Divokej Bill má album Mlsná. Fčela i Pecka jsou z analogu!

Martin Peška

Martin Peška

11. 11. 2009

Dnes, ve středu 11. listopadu vychází kapele Divokej Bill album Mlsná, které je pátým oficiálním počinem v řadě. Pecan, Adam a Roman, působící v této úvalské skupině, v pondělí 9. listopadu odpovídali čtenářům Topzine.cz online. Prozradili mimo jiné i to, proč se skupina rozhodla pro obdobný styl nahrávání jako u první desky.

Vašek Bláha, Foto: Pavel Cizner, Topzine.cz

Vašek Bláha, Foto: Pavel Cizner, Topzine.cz

„První deska je u fanoušků nejvíce vzpomínaná a ceněná, a proto se tahle deska co nejvíc asi přibližuje té naší první desce,“ vysvětlili členové skupiny, kteří současně dodávají, že jsou spokojení se všemi doposud vydanými alby. Těmi jsou Propustka do pekel (2000), Svatá pravda (2001), Mezi nima (2003) a Divokej Bill (2006).

Ačkoliv se početná úvalská formace setkala s kladným přijetím společného turné s Čechomorem, letošní Vánoční akustickou šňůru hodlá Divokej Bill absolvovat bez předkapely. S Čechomorem by v budoucnu všichni tři členové, kteří odpovídali online na Topzine.cz, rádi spolupracovali. Před současným turné, které začíná už 12. listopadu v Olomouckém U-klubu, prý kapela poctivě zkoušela.

„Kluby jsme vybírali pečlivě a dlouho, zaměřili jsme se na místa, kde jsme buď nehráli vůbec, a nebo dlouho ne,“ dodalo trio svorně v online rozhovoru.

Více informací o novém albu a termíny turné naleznete zde.

Tracklist alba Mlsná:
Půl pátý ráno
Tádada
Batalion
Pecka
Tuhle
Laboratoře Delta
Fčela
Unisono
Říše snů
Kolíbka
Námořnická
Pták

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Divokej Bill má album Mlsná. Fčela i Pecka jsou z analogu!