Menu
TOPZINE.cz
Cestování

Disney Cruise Ship. Skotačící Mickey Mouse na palubě luxusní lodi

Redakce

Redakce

11. 4. 2011

Navštívit Disneyland je snem mnoha malých dětí na celém světě, stejně tak je i lákadlem pro dospělé. Přesuňte část Disneylandu na palubu luxusní výletní lodi a pochopíte, v čem spočívá kouzlo Disney Cruise Ship.

FOTO: Disney cruise ship

Disney cruise ship, Zdroj: Hana Chytrá, Topzine.cz

Imaginární svět dětí je plný draků, princezen a rytířů. Bratři Ray a Walt Disneyovi ale dali dětem novou fantazii. Fantazii založenou na animovaných postavičkách Mickey Mouse, kačera Donalda a jejich přátel.

Původně animované studio Walta Disneyho tak přerostlo ve fenomén, jenž dal vzniknout kouzelnému světu, na kterém byl vystavěn nejeden Disneyland a nejedna strategie McDonald´s. A dnes přichází s revoluční myšlenkou Disney výletních lodí.

Luxusní loď pro celou rodinu

Stejně jako v samotném Disneylandu mysleli autoři Disney výletních lodí na všechny. Relaxační centra, kvalitní restaurace, zábavní bary, sportovní vyžití pro dospělé. Aquaparky, magické místnosti plné hraček, kreativních činností a pohádkových postaviček pro děti. A hlavně dostatek zábavy pro stmelení celé rodiny.

FOTO: Postavička Mickey Mouse baví na lodi hosty

Postavička Mickey Mouse baví na lodi hosty, Zdroj: Hana Chytrá, Topzine.cz

Společnost Walta Disneyho již nyní operuje se čtyřmi výletními loďmi, z nichž ta největší je schopna ubytovat až 4 000 pasažérů. Přitom velikost posádky a personálu čítá na 1 400 lidí. Výletní lodě Disney Dream, Disney Magic, Disney Wonder, vyplouvají ze čtyř světových přístavů: z Portu Canaveral na Floridě, Los Angeles v Kalifornii, Vancouveru v Kanadě a ze španělské Barcelony.

The YouTube ID of Nr-6KAEBleQ&feature is invalid.

Cestující se mohou vydat na exotickou plavbu do Mexika, na Bahamy či do Karibiku. Speciální zážitek pro americké turisty je však cesta na Aljašku nebo do Evropy, při které loď kotví například ve francouzských, italských či španělských přístavech. Cestu si může každý pasažér naplánovat sám z tepla svého domova od termínu, typu lodi až po samotné aktivity všech členů rodiny na palubě.

Pohádkový Casteway Cay

FOTO: Castaway Cay, Disneyho svět

Castaway Cay, Disneyho svět, Zdroj: Hana Chytrá, Topzine.cz

Nejste přímo fanoušky kulturně-historického poznávání turisticky přecpaných destinací? Společnost Walta Disneyho má překvapení pro každého. Castaway Cay, kouzelný ostrov v tropických vodách souostroví Bahamy. Disney ostrov, ráj na zemi pro děti i dospělé. Zátoka rejnoků, vodní skútry, šlapadla, kajaky, masáže, nekonečně dlouhé bílé pláže, cyklistická stezka, šnorchlování. Takto si představují ráj animované postavičky Disneyho světa.

Nezapomenutelných 6 až 14 dnů na palubě výletních lodí Walta Disneyho. Divadelní sály, kina, kluby, luxusní restaurace. Kulturní, gastronomické, sportovní, relaxační zážitky.

Speciální balíčky služeb pro svatebčany, dobrodružné balíčky pro děti a mnohé další. Kde jinde zažít ohňostroj nad širým oceánem? Kde jinde zakusit vzrušující dobrodružství v prvním tobogánu visícím nad nejrozsáhlejší vodní hladinou?

FOTO: Disney cruise ship, paluba

Disney cruise ship, paluba, Zdroj: Hana Chytrá, Topzine.cz

Tři ze čtyř Disney výletních lodí již teď můžete potkat na vašich toulkách světem. Ta poslední, Disney Fantasy, odstartuje svou první okružní jízdu v dubnu roku 2012. Zájem je obrovský. Rezervace na palubu zbrusu nové výletní lodi probíhají od 20. října 2010.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Disney Cruise Ship. Skotačící Mickey Mouse na palubě luxusní lodi